Listopad 2009

1. Kapitola

29. listopadu 2009 v 20:06 | Lu Janki |  Uvěznění - Kapitoly
Jannie: modrá
Lumieree: červená

Info: Jack Sheffer dostal do vězení kde Amy... tam se pomalu začaly seznamovat a podívat ale o něco se Jack na Amy pokusil ale neudělal to.
Poznámka: Jinak si to přečtě te samy. :) Budu jen ráda aby byly komenty.Uvěznění

28. listopadu 2009 v 23:48 | Lumieree |  Uvěznění - Info

Uvěznění!!

Uvěznění je nový příběh, který se odehrává ve velmi střeženém vězení. Jeto hlavně no Amy Wongové a Jacka Sheffera. Oni se setkají v tom vězení po tom co Jacka přeřadí do vězení kde je právě Amy. Amy se ho za začátku bude trochu bát prtože neví co jí udělá. Jinak je o všem informována aby věděla ke komu jde. Časem se i Amy do Jacka zamiluje ale sama nebude vědět jestli její city opětuje.........

To bude zatím všechno jinak se nechte překvapit jak to bude dál :) Budeme rádi když někdy napíšete jestli se vám to líbí nebo ne :)

Něco málo k tomu: Bude to psáno jako příběh tak se potom nelekněte jak to je psaní !!Jack Sheffer

28. listopadu 2009 v 23:18 | Jannie |  Uvěznení - Postavy
Jack Sheffer je na pohlad vysoký svalnatý muž vzbudzujúci rešpekt. Je mulat, takže jeho farba kože je hnedkastí. Jeho telo prekrívaju kerky (tetovanie) ktoré mu vytetovali vo vezeni. Vlasy ma krátke, az skoro do hola a ma výrazku chlapsku čelust a jazvu cez prave oko ktora mu ide po líci a končí pri konci tváre. Pod lavím okom ma na tvári vitetované dve slzčky a malinkým písmom nejaky dátum. Každa jeho kerka vystihuje niečo čo je v jeho ivote doležite, niečo čo ho ovplivnilo. Jack posoby výrazne chladne a jeho tvár je zvyknuta na neutralny výraz, výraz z ktoreho by sa jedn bál, jeden nevedel čo si myslí. Z jeho čiernych očí sa nič vyčítat nedá.
Jackov život ovplivnil velký prelom, kedy jeho dokonalí detský život pokazilo že rodičia požičiali strykovi Jacka peniaze, ktore prepadli mafii. Chtiac nechtiac bola jeho rodina v ohrození života a bez penazí. Jeho matka začala drogovat a otec ako alkoholik bol agresívni. Všetko čo mal, mu vymyzlo pred rukami. Rodičia ho mlátili a tk si nanom vylievali všetko čo cítili, nie raz do školy došiel zbití pod obraz boží. Nakoniec do školy prestal chodit a hladný a z jazvami na srdci ktoré boleli začak kradnuť. Našla si ho stará babička ktorá ho pristihla pri krádeži, vzala ho k sebe domov a dala mu noveoblečenie a jedlo. Nachvíľu mal pocit že je niekto kto chápe jeho démonov. Zdrhol teda z domu ako 15 ročný a zabýval sa u starej babky na pár rokov. Nikdy si však z nikim nerozummel, mal poruchy osobnosti a preto sa v škole bil, a nikto ho nemal rád. Len samotna babička ktora sa onho starala tak vedela čo je Jack zač. Sen netrval večne a na Jacka sa nalepila smola. Jedneho osudoveho večera išiel pre babičku ktora ho mala čakat na vlakovej stanici. z dialki videl ako ju nejky basradti okrali a dobodali na smrť. Než stihol vystupiť boli už preč, tak ako boli preč všetky nadeje. Utekal do domu tej babičky a vzal si všetko potrebne, len tak tak utiekol polícii a nejaky susedia sa domnievali že to on zabil tu babičku, že to bolo dieta z poruchou osobnosti že mal vypadky a že mu preskočilo. Policajti ho nenašli.
Jack utiekol teda domov k svojim rodičom, tam však našial bordel a rodičov v kaluži krvi, tieto obrazy doživotne nezabudol. Jack vzal nožík ktorím bola dobodana jeho matka a v tej chvili prišla najeka osoba a ked to uvidela, myslela si že všetko to urobil Jack. Jackovi sa podarilo utiect, no už mal na krku 3 násobnu vraždu. Mal už 20 takže pri najlepšiom by schytal vezenie na pár rokov 15 alebo 20. Zistil že jeho rodinu zabila mafia, dokonca mafiu v ktorej bol príslušník jeho strýko, ten ktoremu požičiali peniaze.
Jack tulajúci sa po svetenašial prácu, kde jeho šéf ho nesmierne komandoval, svoju bolest a všetko agresivitu si vybájak každý den v posilovni. Utláčal v sebe všetky emocie a predstavoval sa tajním menom "Eduard Crank" aby nikto nezistiol čo je zač lebo na JACKA sHEFFERA bol zatykač. Mafia si ho však našla, vtedy mal Jack 25 a bol vo firme kde pracoval sám a došiel tam jeho šef zo svojou dcerou ktora mala 7 rokov. Mafiáni tam prišli a postrielali jeho šefa,jeho dcerku a Jack vyviazol zo zraneniami. Dobehol tam policajt ktorý počul výstreli a kedže mak Jack v ruke zbran, vražda šefa z dcerkou padla nanho. Jack sa dostal do vezenia za 5 násobnu vraždu. Pravdu doterz ikto nezistil. 3 roky vo vezení a pre zle spory ho previezli do najstraženejšieho vezenia...(viac v príbehu)

Amy Wongová

28. listopadu 2009 v 23:14 | Lumieree |  Uvěznení - Postavy
V jednom městečku žila mladá dívka jménem Amy Wongová. Byla z chudé rodiny, ale její myšlení bylo na větší úrovni, je vždy o krok napřed. Do páté třídy byla tak na úrovni ostatních kamarádů. Poté od šesté třídy už byla právě o krok napřed. Jezdila na několik soutěží. Každou soutěž vyhrála na, plný čáře. Jednou byla na Chemické soutěži, která byla těžká pro ostatní soutěžící ale pro Amy ani to tak těžké nebylo. Měla nejlepší výsledky. Její škola měla dobrou pověst od jejich výsledku. Měla několik medaili hlavně zlaté. Končila 9. ročník a dávala jsi přihlášku na sestru. Přijali jí, ale její výsledky byly nadprůměrné. Střední škola jí přeřadila na jinou školu, kde se zabývaly lékařstvím. To byla jen přípravka na vysokou školu. Udělala střední školu a šla dál. Dostala se na vysokou školu a tam se velice dobře učila. Udělala jsi doktorát, ale na její smůlu jí nikde vzít nechtěly jako doktorku. . Někde našla inzerát, že ve věznici hledají ošetřovatelku. Ihned jí přijaly, ale řekli jí, že jí je tady škoda že je dosti dobrá na tu práci. On se s tím smířila a začalo jí to bavit.

Něco o Amy: Má středně hnědé dlouhé vlasy a v nich má červené melíry. V jejím obličeji se krásně třpytí modré oči a také má plné rty. Její pleť je trochu bělejší. Je štíhlejší postavy. Měří kolem 170-180 cm. Je milá, hodná, přátelská a ochotná. Nikdo s ní žádný problém neměl.
Ráda nosí hnědou koženou bundu a k tomu džíny s rozšířenými nohavicemi.