1. Kapitola

29. listopadu 2009 v 20:06 | Lu Janki |  Uvěznění - Kapitoly
Jannie: modrá
Lumieree: červená

Info: Jack Sheffer dostal do vězení kde Amy... tam se pomalu začaly seznamovat a podívat ale o něco se Jack na Amy pokusil ale neudělal to.
Poznámka: Jinak si to přečtě te samy. :) Budu jen ráda aby byly komenty.
Jack právě přišel do vězení, bylo fakt zlé počasí a některý si mysleli, že příchod nového vězně se kvůli, slabé viditelnosti na ulicích zruší. No nestalo se tak a Jacka přivedli a ukázali mu novou celu, v které mněl strávit několik let, možná i doživotí.
Amy ta už byla ve věznici, kde právě prvně přišel Jack. Ona jinak seděla ve své doktorské pracovně a dělala něco s papírama.
Netrvalo dlouho a Jack mněl postoupit vyšetření v nové věznici aby zjistili, zdali je všechno s ním v pořádku. Zavedly ho tedy ho doktorské pracovny Amy a tam ji strážník řekl "Amy vyšetřete ho, ale dávejte si pozor". Strážník hned poté odešel a nechal tam Amy samotnou z Jackem který vypadal děsivě a některý by i řekli, že to byl vražedný pohled, jakým koukal na Amy.
Amy se podívala na strážníka a řekla. " Ano budu si dávat pozor." Poté se podívá na Jacka a vidí že z něho jde respekt. "Prosím posaďte se." Řekla to milím hlasem ona je spíše milá už od základu. Vzala si nějaké potřebné věci a pomalu šla k Jackovi.
Jack se tedy posadil, tož nic nemluvil, vadilo dost děsivě. Koukal pomalu kolem celé ordinace a jeho pohled zašel rovno na Amy, díval se na ní jakoby právě, vymýšlel plán čím ji zabít. Vypadalo to děsivě a jedině co tam bylo slyšet jsou kapky na okně, někdo by si mohl myslet, že ten strážník nečekal před dveřmi a nestráží je.
Přišla k němu, ale kousek od něho zastavila. "Můžete si prosím sundat triko?" Radši se optá pro svoji jistotu. Začíná mýt z něho pořádný respekt, protože ani sama neví, co jí může udělat. Není si pořádně jistá. Jinak na sobě má dlouhý bílí plášť, bílé kalhoty a bílé triko.
Jack si pomalu sundal modrý vězeňský triko z krátkým rukávem a z číslem 00013. Poté triko položil vedle sebe a koukl na Amy, už děsiví byli ty tetováni co mněl po skoro celém tele.
Už jí na něm pomalu nic nepřekvapovalo, že je tak děsivý. Poté si do uší vložila taková sluchátka k tomu, aby slyšela, jestli mu něco vnitře není jako nemocen. Pomalu přiložila na jeho hrudník druhý konec, přes který to je velice dobře slyšet. " Prosím zhluboka dýchat."
Jack začal zhluboka dýchat. Přitom koukal na Amy zajímaví pohledem a takovým zamyšlením.
Přikládala mu to na několik míst. Zjistila, že není nějak závažně nemocný a že ani ty malé nemoce
nemá. Tetoskop odloží a koukne na Jacka trochu nejistě.
V tom Jack řekne "Nebojíte se?" jeho hlas je takový teď tajemný a trochu slabší a zároveň tvrdý. Postaví se a oblekne si triko.
Amy to trochu zarazí, protože za celou dobu ani hlásku nevydal. "Dobrá jak říkáte." Všechno si rychle přerovnávala v hlavě. Připadá si teďka jako kráska a zvíře.
Jack se zasměje "Dlouho pracovat nebudete" Tyhle slova zazněly dost rázně a když by je každý možná přehlídnul tak přece jen to něco znamená a to je na tom to děsiví.
"To se ještě uvidí, jestli tu dlouho budu pracovat nebo ne" Trochu zajímavý pohled ale nechce ho dávat na jevo.
Pak koukne na Amy "Ještě něco?". Má trochu zlý pohled jakoby pravé potlačen zlost v sobě.
" Pro dnešek to zatím bude všechno. Zítra se bude dál pokračovat s vyšetřeními." Radši udělala pár kroků ke stolu.
Jack se jemně usměje "Vy se mne bojíte?" Jeho usměv je takový neupřímný jakoby se neuměl smát bez bolesti a strachu a taky se zla které v sobě má.
Zastaví po dvou krocích. " No podle vaší pověsti v tom asi něco bude."
Zajímavý pohled a zároveň zvědavý "Jo? Víte, že čím více se bojíte tým více k sobě přivoláváte vrahy? Ale taky byste si mněli dávat pozor…" na chvíli se odmlčí "ale opatrně pozor." dořekne. "Jen škoda že mi nic není" jde ke dveřím a zabouchá na ně a mezitím řekne "Sbohem něžná dámo, ještě se uvidíme". Poté do místnosti vejde strážce "Už jste skončili s vyšetřením?".
Amy se Podívá do země. " Jinak děkuji za upozornění. Budu si dávat pozor a svůj strach nějak překonám." Podívá se na Jacka a dořekne. "Sbohem, snad až zítra." Když vešel strážný do místnosti tak Amy mu odpoví. "Ano už jsme skončily."
Pak strážník kývne na Amy a odejde s Jackem pryč, ale ten si dělá, co chce a po jaký straně chodby chce jít, vypadá to skur jakoby se ho ten strážním bál.
Amy jen lehce zakroutí hlavou proč je tady a proč narazila na Jacka. Poté si sedne na stůl a zadívá se do země.
Je další den ráno slunce svítí po včerejším dešti a vězni se procházejí na dvoře. Některý hraji basketball a Některý hraji karty, je tam docela rušno a každý by si všimnul, že sou rozděleni na takové gangy na jedné straně sou Hispánii (Španieli) a na druhý negří (černoši), někde mezi je taky malá skupinka belochou. Ale důležite je že všichni se baví no, když přijde na dvůr Jack skoro všichni se ohlednou za novím vězněm, netrvá dlouho a přijde k první bitke. Toho jednoho převezou rovno do nemocnice a Jack, který údajně tu hádku začal má jenom docela veliký škrábanec od nějaké ho ostrého předmětu na boku.
Amy ta byla s vězněni venku ale ty byla někde jinde než na dvoře. Když to viděla tak šla. Protože ta práce jako doktořina jí baví. Ihned jde k Jackovi, protože to vidí ten jeho škrábanec ale jí to jako moc škrábanec nevypadá. Po pár minutách k němu dojde a řekne. " Vy si nedáte pokoj, že ano? A teďka pojďte prosím semnou na ošetřovnu." Prohlídla jsi ostatní tak rychle, ale neviděla závažnější zranění.
Tedy Jack poslechne a půjde z Amy na ošetřovnu "Víte kdybyste, byla ve vězení tak pochopíte, že jinak to nejde".
Po chvilce s ním dojde na ošetřovnu. " Ale zase nemusíte to projevovat až tak. Jen kvůli tomu se dostanete do větších problému než teď." Podívá se na Jacka. "Posaďte se prosím a sundat triko."
Jack poslechne a sedne si a sunda si triko "To nepochopíte, když nejste zavřená mezi 4 stěnami věznice. Tady de o rešpekt dráha milá a ne o to kdo je nejkrásnější na světě. Ale o tom kdo se dokáže postavit za to, aby mohl přežit, tady nám je to všechno jedno když už jste jednou zavření tak už si nepomůžete." koukne na Amy pohledem dost známým, děsivým.
Vezme dezinfekci a tampony. Na tampony malije trochu dezinfekce a přiloží mu to na ránu. "To mě asi napadlo, ale ještě tu nebyly bitky takové, které by dopadly nemocnicí."
Jack se znova zasměje "Tak tomu nevěřím, v tom případě to tu budu mít mnohem lehčí než si myslím".Kouká na Amy a nespouští ji z očí přitom se na svou ránu ani nepodívá.
Trochu mu přitlačí tampon s dezinfekcí aby ho to zaštípalo. " A v tom případě mě budete mýt stále na očích a za chvilku budete celý úplně celí od jizev." Podívá se na Jacka.
Jack jednou koukne na svou ránu a trochu bolestivě sykne "Ale to zní docela dobře, můžeme si potykat" řekne úplně normálně.
"A co zato když si budeme tykat?" Vyčistí mu to a řekne její verdikt. "promiňte, ale musí se to zašít jeto hluboké."
Jack úplně v pohodě zareaguje "Tak to zašijte." Pak se odmlčí "nevím, co z toho budete mít asi dobrý pocit, že vám možná neblížím" dokončí větu.
"tak si lehněte tak to mohu zašít." Vezme si věci na šití. "To je ještě uvidí, jestli si budeme tykat."
Poslechne ji a lehne si a koukne do stropu a pak na Amy "o nic se nepokoušejte nebo vas pokoušu" zavrčí.
" No a co bych se měla tak pokoušet??" Píchne mu tam trochu uspávací injekce, aby to necítil. Začne šít." bude to trvat jen chviličku."
Jenom drží a kouká na Amy "Zachraňujete životy na nesprávném místě plně lidi, co životy ničili. To vám nevadí?" namítne.
"Zvykla jsem si nato. Ale nejdříve jsem se přemlouvala k tomu aby, jsem to překousla." zašívá dál.
"Aha."to je jediní co nato Jack řekne a odmlčí se.
Do zašije mu to a poté řekne. "Hotovo ale radím vám, teďka nějakou dobu se nedostaňte do bitek, jinak to budu muset šít znova."
"Tak to bude těžký zařídit."sedne si a pomalu si oblekne triko od krve.
"No tak s tím hnedka začněte" Řekla to trochu přísně pro jeho dobro.
"Tohle se zařídit nedá… promiňte" řekne a koukne na Amy trochu zajímavě a pomysli si, že je zvláštní jakým tonem že řekla a poté se postaví.
"No jak myslíte, ale budete si tu dělat čím dál tím větší peklo jak sobě tak ostatním." Odloží všechny věci tak aby to neměl moc na očích.
Rozhlídne se kolem a přijde ke stolu Amy "Nemyslím, jim je to stejně jedno, to by tu nebyly".
Amy kukne na Jacka co dělá u stolu. "To se ještě uvidí, jestli jim to myslí ale někteří jsou tak v pohodě že jim zkracují pobyt. A na nic tam nesahejte." Jde pomalinku ke stolu.
Jack koukne na stůl "Hmm?"zamyslí se.
Amy přijde ke stolu a koukne na Jacka. "ano prosím?"
"Nic."otočí se a teď je tváří tvář Amy až natož že je vyšší a koukne ji zabijáckým pohledem vraha do tváře.
Udělá krok do zadu." Tak dobrá jak říkáte."
Vezme se stolku ostrý předmět, aniž by si toho Amy všimla a schová si ho."V tomhle případě je už všechno? Mohu už jít?" zeptá se Jack bez toho, aby dal něco na jevo.
"Ano můžete už jít. A říkám znova. Nechtějte tu přežít násilím."
zasměje se a jde ke dveřím a zaklepe, otevře strážník, který se znovu zeptá "Už to má za sebou?".
"Ano už to má za sebou ale bude tady vícekrát." Trochu zajímavý pohled
strážník řekne "Dobře" a odvádí Jacka do cely. Poté do místnosti vejde další hlídač a položí na Amin stůl spisy o Jackovi a řekne"Dávejte si pozor na, co vám říká, vypadá to tak že svá slova myslí vážně."
Amy koukne na spisy a poté si je vezme do ruky. "něčeho málo jsem si už všimla a jeho pověst je už známá hodně. Ale jinak si budu dávat pozor to, co říká." Podívá se na strážníka.
Strážník se podívá na Amy "Každopádně se držte od něho dál." a pak odejde.
"ano jak si přejete" v ruce drží jeho spisy a potom si v nich začne číst.
V spisech je napsané:
Vrah známí jako Jack Sheffer je odsouzen za 5 vražd nevinných osob a z toho jedna byla neplnoletá. Jeho psychika je narušená, není odhodlán mluvit s lidmi, samotný psychiatr ve svých spisech udával. Cituju:"Jeho stav je natolik že mi řekl jediná dvě slova a to je, zabiju tě. Proto sem s ním nedokázal mluvit". Na jeho podrobném vyšetřeni se nezjistilo, proč zabíjí...
spisy složí k nohám a koukne do stolu. Trochu přemýšlí ale rychle a furt kuká do stolu.
Uplynul skoro celý den a Amy nedalo to, co bylo a Jackovi napsaní. No až teď si uvědomuje že je noc a ona nemůže usnout.
Pořád přemýšlí o tom všem a jinak jak na něho. neusíná a ani nemůže prostě jí to rozežírá.
Plynou hodiny a Amy má už strach že neusne a v práci bude unavená. Zatím co ve vězení to není nic lepší 2 lidi, co máji vedle sebe celu vůbec nespí v jedné je Schanzes který vykradl banku a přitom závažně ranil lidi co tam byly a v druhé je Jack oba dva spolu mluví a to je dost zvláštní.
Pokouší se usnout ale nejde jí to i když chce. Pořad jí to rozežírá a bude jí to dál rozežírat. I když bude v práci nervózní a unavená.
Hodiny plynuly moc rychle a ani se Amy nenadala a už je ráno a mešká do práce. Chtěla by si všechny ty věci ujasnit jen neví jestli má nato dostatečnou sílu a hlavně ji sežírá strach, který zatím nikdy neměla od doby, co nastoupila do nové práce.
Rychle se probudí a maká, co nejvíce může aby to stíhala ale už má na mále. Tak že přijde pozdě. Rychle se oblékne a upraví prostě to, co každý ráno dělá. Vypálí z pokoje na ošetřovnu
Naštěstí nikdo nepotřeboval ošetřit. A jako každý den sou venku vězni ale teď tam pracují.
Dojde na ošetřovnu tam se sidëdne za stůl a není ani schopna jsi udělat kafe.
Jeden z vězňů hodí do okna Amy kámen a zařve "Pojď ven zlatko".
Postaví se a jde k oknu. Přijde k oknu a řekne. "No dobrá už jdu. A to okno si spravíš." Ještě trochu ospala.
Některý z vězňů chytnou výtlem a jeden z vězňů hispánského gangu řekne "Chlapi jde k nám holka, buďte prví, objednávám si prvou noc s ní". V tom Jack řekne "Dotkneš se ji a zemřeš!".
"Já to slyšela." ještě se to ozve z ošetřovny. Jde ven, po chvilce vyleze z věznice ven. Ospalá bez kafe.
Všichni hispánci jdou k Amy a začnou ji otravovat otázkami "Chtěla bys mne?" a podobnými. V tom tam přijde Jack "Dejte si odpich, to není nic pro vás!" řekne tvrdým hlasem. A hsipánci se rozejdou pryč "Škoda kotě" trumfujíce odejdou zase pracovat. Jack jen koukne na Amy a jde zase pracovat.
Amy je totálec mimo jen odpovídala ne, nechce ani jednoho. Ale nejvíce jí zarazilo, že Jack se jí zastal atd. Poté si šla, sednou na lavičku.
Jack pracuje dál a pak přestane"Hele bachař! Chytej" hodí po něm lopatu a hlídač zdrhne, protože se leknul "Chudák malí musel si přebalit plíny" pak koukne na negří a všimne si, že nastává problém a že jeden z nich kráčí k němu.
Amy koukne na na Jacka a potom na toho negra a na Jacka zakývá hlavou, ať nic nedělá. Sleduje je jako oko sokola.
Všichni ihned přestanou pracovat a hispánci se postaví za Jacka a negří za toho velikého negra a ten pak řekne"Vítej v našem vezení zelenáči! Já jsem Boss" a flusne Jackovi do tváŕe. Jack si utře flusanec a koukne na Bossa "Dekuju za přivítaní sem Jack ...Jack Rozparovač". Boss se začne smát "Hispánec co má jméno Jack no to mne podrž!".
Amy pomalu se postaví a pořád je sleduje. Poté jde pomalinku k nim. Jen doufá, aby se nezačaly rvát atd. Zastaví kousek od nich. "tak to by stačilo. Rozejděte se a jdete si po svých." řekla to tak aby se nikomu nic nestalo
Hispanec jménem Schanzes přijde k Amy "Ticho nebo nato doplatíš i ty" řekne tiše. "Jak vidím, máte tady super bachary"řekne Jack."Jo rádi si nechají zaplatit" řekne Boss neurvale."Rád sem té poznal" schválně se mu otočí chrbátem aby ho urazil. Boss vytáhne něco ostrého a zaútočí na Jacka, ten se otočí a chytne mu ruku a složí ho na zem a nohou ho přitlačí k zemi."Skončil si! Ted sem tu pánem já…arrivederci" zasměje se mu do obličeje a taky mu do obličeje flusne. A negří se stáhnou o 2 kroky.
Amy se bezvýznamným pohledem podívá na Schanzesa. "dobrá už mlčím, ale nechci, aby zase někdo byl na ošetřovně nebo v nemocnici tak zklidněte hormony." to mu řekla tichým hlasem a potom se podívala na Jacka
Pote Jack koukne na všechny "Má s tím někdo nějaký problém?" nikdo se neozve "Beru to jako že ne" pote se zase pustí do práce.
Amy se uleví ale je furt totálec nevyspalá tak pomalu odkráčí si sednout na lavičku a dívat se do země.
Ostatní se rozejdou a taky se pustí do své práce. Na dvoře je totálně ticho, všichni pilně pracuji až na Jacka.
Amy ta furt sedí na lavičce při krásnem dnu a sleduje vězně… a zase jí rozežírá ta zpráva o Jackovi. Nedá jí to a znova o tom přemýšlí
Poté se Jack zase pustí do práce a rána, kterou mu Amy zašila, znova krvácí a čisté modré vězeňské tričko je znovu krvavé. V tom Schanzes řekne "Hele Rozparovač! Krvácíš." a pak se pustí znova do práce. Jack přestane pracovat a koukne jestli mněl pravdu a zjistí, že si to nevymyslel.
Amy koukne na jeho modré krvavé triko. "Pane bože, tobě snad budu muset napsat neschopenku kvůli zašívání." Řekla jsi to sama pro sebe. Koukne na Jacka a jde k němu aby si ho zase sebou vzala opět na ošetřovnu.
Jack přijde k Amy "Jo nenamáhej se já už jdu.."pochopil že má jít za ní.
"tak mazej na ošetřovnu." ještě je k tomu nehorázně ospalá. " Asi ti napíšu neschopenku a budeš uvolněný ze všeho co se tyče práce."
Poslechl a šel na ošetřovnu pomalým krokem jakoby mněl hordu času.
Amy se koukne na jacka a jde schválně kousek za ním. Párkrát se koukne po ostatních, aby bylo vše v pořádku.
On zatím příjde před ošetřovnu "Hele necítíte se taky někdy uvězněná?" zeptá se poté, co zastaví u dveří.
" a to se ptáš jako proč?? Jinak občas se tak cítím." už si vzpomněla, že si má dávat pozor co on jí říká a co ona jemu.
"Jen tak se ptám, jsem zvědavé zvíře"řekne Jack a stojí dál před vchodem na ošetřovnu.
" Oooo jasně" Otevře dvéře a ještě dodá. " zvědavý si až moc Jacku. "
Je trochu překvapen, že už mu tyká, no ale vzpamatuje se rychle a vejde na ošetřovnu.přitom vůbec nedá najevo to, že ho to překvapilo.
Amy poté vešla za ním do ošetřovny a zavře dvéře. "sednou na stůl a vyhrň si triko." vezme si věci na šití a jde k němu.
Sedne si na stul a vyhrne si triko, přitom přemýšlí. Přijde mu divné chování Amy "Vy jste se nevyspali?"zeptá se.
Vezme dezinfekci a tampony znova mu to vyčistí a zastaví menší krvácení. Vytahá mu stehy a znova mu to zašije. " No nevyspala, máš pravdu."
"já jen že mi už tykáte"koukne na Amy podezíravě.
"No taky mě to osobně přijde divný… nejsi v tom sám a taky ses mě ptal, jestli si nepotýkáme tak proč by ne??" Zašije mu znova ránu. "hotovo" Jde ke stolu a tam mu ihned píše neschopenku.
"Tak dobrá ale jak se jmenujete?" to byl jeho důvod, proč nespal, no narozdíl od ní to najevo nedává.
Kukne na Jacka a prozradí své jméno. "Amy jméno mé." Napsala mu neschopenku a sobě si udělala kopii. U ní to je tak že ona vždy musí být čilá ale, když nespí tak ej totálně unavená a mimo.
Spadne mu docela kámen srdce "Těší mně Amy, já jsem Jack" Usměje se a kouká na Amy. Jeho úsměv je stále takový neupřímný.
Poté šla k němu a v ruce měla neschopenku. " To už vím, jak jmenuješ od včerejška, ale nějak mě podezírat nemusíš." přijde k němu, ale kousek od něho zastaví. " teďka si můžeš vybrat, jestli chceš na pokoj nebo ven."
"Zůstanu ještě chvíli tady,pokud ty to nebude vadit" řekne Jack,no stejně nečeká že by mu to zakázala.
"Tak dobrá můžeš tady zůstat." kukne na Jacka.
Jack si oblekne triko a mlčky se koukne kolem a postaví se.
Ta se koukne do zemně a ještě jí to rozežírá, ale nechce to dávat na jevo, že on jí právě rozežírá.
On se zadívá na ní, jakoby chtěl něco říct, uvědomí si, že ji něco trápí. Jen není schopen nic udělat, protože nikdy nebyl zvyknut lidem pomáhat, a taky ho to nemněl kdo naučit.
Poté se podívá na Jacka a opře se o linku co má na ošetřovně. Chviličku ještě přemýšlí a tu rozežíravost chce vypudit úplně.
Ten pocit že nedokáže nic udělat a neví co ji je mu sevře srdce, přiblíží se k stolku a vezme nějaké ostré náčiní. Napadne ho že by ji mohl zabít,to jediní proto, aby tu nebyla a nemusela tohle snášet. neví však proč to dělá jeho mozek zaslepen zabíjením je příliš silný a nedokáže překonat pocit lítosti,neví co to je. Napadne ho tedy jen vyřešit to tak že by ji mohl ublížit.
"Polož to prosím. Tohle k ničemu ti nepomůže, takhle zlost nevybiješ, akorát si jí ještě více přiděláš." Koukne znova na něho ale už úplně nějak jinak než obvykle takovým trochu lítostivým pohledem.
Sevře silně ostrý předmět v ruce a zavře oči. Nedokáže překousnout však svůj vztek, za celý jeho život, za celý roky trápení ho to nikdo nenaučil. Ani pouhé lásce a citu, který mu mněl být udělen jako člověku, a ne teď jako zvířeti."Tohle říká každý, polož to! Neděj to! Pust to! Proč to děláš? Nezabíjej mně!"řekne Jack z těžkou nenávisti a kráčí k Amy rázným krokem a v ruce svírá ostrý předmět jakoby trpěl.
"Ty jsi úplně jiný člověk ty nejsi zvíře. Nevím co se dělo ve tvém mládí ale musel jsi trpět. Mě to můžeš říct, mohu ti i pomoct. Všechno se dá vyřešit i to nejhorší." Snaží se ho přemluvit, aby to položil. "Dokážeš se změnit, doopravdy takový nemusíš být, nemusíš svírat v sobě vztek."
Přijde k ní tak blízko, že se jí dotýká skoro tělem, koukne se ji do tváře."Ty trpíš ne já" řekne Jack a snaží se přesvědčit sám sebe o opaku.
"Nejsi takový a prosím polož to. Budu asi jediná komu se můžeš svěřit… nikdo tady ti nepomůže kromě mě. Prosím poslechni mě. Nemusíš ten smutek v sobě pořád skrývat." Koukne se mu do tváře se trochou prosivím pohledem aby to nedělal.
Něco se v něm zlomí no ne k dobrému, pustí na zem ostrý předmět a jde ke dveřím a zaklepe na ne a požádal hlídače, aby ho odvedl na celu. To co mu řekla, mu téměř nepomohlo, po rokách mu chce někdo pomoct a on nechápe, co od něho chce. A hlavně proč to dělá.
Koukne do země a trochu se jí uleví od toho, že to pustil. Má velký pocit, že to bude na dlouhou dobu, než mu pomůže a změní se na lepšího člověka.
Poté co odnesly Jacka na celu nedělal nic jiného, než nervózně chodil po malém prostoru a přemýšlel. Pár krát udřel pěstí do stěny a děsivě řval "Proč sem ji nezabil?!" kladl si otázky sám sebe, na které neznal odpověď.
Plynuli hodiny když pochopil že odpovědi na své otázky nalezne u Amy, a proto se rozhodl že zítra za ní půjde. No, i když nechtěl, protože cítil vinu zato, že ji chtěl zabít, on sám by to vina nenazval, ale sám nevěděl, co jí řekne.
A to mu těžilo myšlenky, protože nikdy ho nikdo nepřipravoval na takové situace ani na pouhé slovo, promiň.
Ta už seděla zase za svým stolem a před sebou měla spis Jacka, ještě k tomu byl otevřený a dívala se do něho. Sama neví, jestli jí zase něco neudělá, když se o to už pokusil, ale včas sám zastavil. A taky neví, jestli mu tak pořádně pomůže, aby se změnil nebo aby měla k tomu nákrok.
Hodiny plynuly a dni také, přesně 1 týden od toho co se Jack snažil zabít Amy, no v ošetřovně se neukázal. Když si sliboval, že jo, nedokázal to překonat a nepřišel.

PS: Za provopisné chyby se velice omlouváme ale někdy se přehlédnou. !!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ElfMaya ElfMaya | Web | 29. listopadu 2009 v 20:25 | Reagovat

No... no.. bych k tomu jenom mohla napsat. Narovinu, perfektní to není, a ani se to od vás nedá čekat. Teprve začínáte. Jen bych upozornila, že některým frázím by jste se měly vyhnout a pozor na opakování slovíček. Já sama o sobě mám z této kapitolky smíšené pocity. Doktorka se mi dokonce trochu zdá jako rozpolcená osoba. Nebojte časem se zlepšíte. (Tento komentář neberte osobně ani já nejsem dokonalá)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama