Alice Sherlingová

17. března 2010 v 18:23 | Jannie |  Fallen Angel-Postavy
Alice je normálny holka 19 letá která se přihlásila na vysokou školu ,aby se mohla vyučit na učitelku.Ve všem ji podporuje její přítel a ted i snoubenec Mark kterej jí daroval šteně ktere si Alice moc oblíbila.Tomu steněti dala jméno Gabriel.
Alice je inteligentní milá a přátelska holka ktera zvikne čast vzdávat všeho čeho se chitne pro jeji velikou smůlu.Proto má nesmírně ráda Marka zato že ji porporuje a ona se učí nevzdávat své cíle.
Krom všeho má Alice ráda děti a i proto chce bejt učitelkou.
Alice od malička vyrastala v kresťanské rodině no kdiž odešla z domu a pŕestehovala se do klidného městečka Rewlington tak se jeji víra zmenšila a pomalu zapoína na víru.Pritom se v novém městečku je její soused samotnej kněz Viliam.
Alicinou nejlepší přítelkou se stala Cessidy která je šastné vdaná a má už i alé 3 leté díte Frederika o kterého se Alice stará kdi Cessidy nemá čas.
Alice je vízorovo pěkná holka uplně obyčejná která není moc do výšky a je štíhla.Ma slabě hněde vlasy a silno hnédé oči.Vlasy se ji krásně vlný a má je dlouhy.Ma jednou tvář a přátelsky pohled.
Na krku nosí kříž ikdiž ho má jenom více na okrasu a z důvodu že jej ho darovala sesnula matka.
Ma taky bratra kterej je tak trochu jak ona říka "praštení" jemenuje se Matthew.
Alice nikdy nemněla problém si najít kamarády a proto jich má tak mnoho.Alice je víse méně oblíbena a všude i byla oblíbena.
Je to zvědavé devče a ne málokrat se její zvědavosti dostala do problému.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama