Kapitola 1-Seznámení

19. března 2010 v 21:58 | Jannie&Lumieree |  Fallen Angel-Kapitoly

Kapitola 1-Seznámení

Napsaly: Lumieree a Jannie

Info: V tehle části se dočtete o tom ako si Alice našla práci v místni základny škole a tam se stretla z Refaelem kterej se ji zdál velmi milí. Taky se saznámi s novou třídou kterou bude učit.


Je ráno a venku padá sníh,Alice,Mark s Cessidy a její synem Frederikem sou na základnej škole a čekají jestli Alice přijmou za novou učitelku.
Alice je u ředitele školy a čeká jeho rozsudek. Nato jestli tam bude jako učitelka. Sleduje ředitele školy. Ředitel školy se podívá na Alici a hlavou přikývne a řekne. "Můžete mi to tady podepsat." Ukáže jí kde má podepsat smlouvu otom že jí tam vezmou jako učitelku. " Rádi vás tady uvítáme paní kolegině." Alice samozřejme podepsala smlouvu. Potřásla si s ředitel rukou a dodala. "Děkuji vám. A jsem velice ráda, že jste mě přijaly."
Riditel jenom kívne hlavou "Mužete nastoupit i hned dnes jdete zatím na chodbu a pak zavami přijde nekto kto vám vysvětli jak to tu funguje.Už mužete jít" řekne a je i rád že maji novou učitelku protože učitelku potřebovali.
Zatím co Mark a Cessidy z Federikem čekají na Alice venku na chodbě a sedí na lavičce. Alice jemně přikývne hlavou "Dobrá jak říkáte." a pomalu odejde na chodbu. Tam se rozzáří jako sluníčko a jde za Markem, Cessidy a Frederikem. "Tak mám to lidi mojí zlatí."
Mark jako první nazvedne hlavu a podíva se na Alice pozbudivě "Ja vědel že to dokážeš" k tomu se přidá Cessidy "Jo Alice a kdy nastupuješ?" zeptá se a Frederik tam jenom sedí a nudí se a mlčí.
"Ihned nastupuji. Jen tedka musím počkat na někoho kdo mi to tady ukáže." Koukne na Frederika poté na Marka s Cessidy .

"To je užastní" dodá Cessidy.V tom zazvoní a ze tříd vijdou učitelé i žáci.Frederik se stratí někde mezi lidmi.O néjakou dobu to zjisti Cessidy a začne panikářit "Kde je Frederik?" mark se rozhledne kolem "Klid sesterko bude tady někde počkej až zazvoní".
Pak k Alice přijde jedna učitelka a řekne "Dobrý den ja jsem Janette Hudson,učitelka a vy budete asi Alice". Natočí na učitelku hlavu a potom celá. "Dobrý den. Ano jsem Alice Sherlingová. Těší mě." Všímá si dvou věči ale tedka hlavně té jédné učitelky.
V tom zazvoní a lidi se začnou strácet a déti taky a Frederika nikde. V tom tam přijde vysokí bledý a krásny muž kterej má na sobě černej kabát a před sebou má Frederika až přijde k Alice a ostatním zastaví Frederik se viříti na Cessidy a obejme ji "Mami,maminko to je anděl".Cessidy se jenom usměje "Zlatíčko andělé nejsou jako mi lidi" Frederik se nato urazí.Janette se usmeje a podíva se na toho pěkneho kluka a pak na Alice "Promin te Alice budu muset jít na hodinu tady Rafael bude tak ochotný a ukáže vam to tady" pěknej kluk nato zbistří zrak a láskavě se usmeje a řekne pojokním tiším hlasem " Moc rád".
Alice nejdříve se podívá na Cessidy s Frederikem a usměje se. Potom co promluvila učitelka tak se naní podívála vlasy si zasunula za ucho. Padaly jí totiž do obličeje. " Běžte vaše povinost je vaše povinost." Nakonec se podívá na Rafaela a též se usměje.

Janette odejde pryč právě v chvíli kdy zazvonilo na hodinu.Mark a Cessidy se postavili a Mark řekl "Alice mi zatím pujdeme pak mi zavolej až skončíš pŕijdu protebe " dá Alice do vlasu pusu a odeje.Zaním odejde Cessidy "Pá pá" a v naruči má Frederika kterej zakíve Alice a Rafaelovi "Ahoj Alice,ahoj andělíčku" a pka odejdou.Rafael ješte stíhne kívnout na Frederika mile a podíva se na Alice a jeho milí ,spokojní a láskavi pohled nemizí "Takže,Alice.Ja jsem Rafael Sunshine." podá ji přátelsky ruku.
Alice přikývla než stihly odejít a potom se podívála opět na Rafeala a přijala jeho ruku. "Alice Sherlingová, Těší mě."
"Nápodobně" pustí ji ruku a rozhlídne se kolem "takže už víte kde je řiditelna " zasmeje se "to nejduležitejší"dodá.Rafael je o hlavu vyší než Alice v pohodě ji nasmeruje Alice na druhou stranu "Tymhle směrem ,prosím.Nakonci chodby je kabinet pro učitele." pak jde jinam "Pojdte zamnou ,prosím".Rafael pusobi mile a vychovaně a právě v chvíli kdiž chitnul Alice za ruku jakoby v ní vzbudil všechnu radost a jistí teplo u srdce co spůsobilo radost."
Ano.... " Jde poté za Rafaelem kam jde on a kam jí zavádí.
Po chvíli zastaví u třídi která ma na dveřích napsané 2.B třída.Rafael ješte věnuje Alice letmý pohled "Tehle tříde budete třídni" otevře pomalinku dveře a počká až vejde Alice a vejde hned zaní a zavře dveře.Podíva se na děti usadené v lavicech "Tohle bude vaše nová učitelka" koukne na Alice ještě jednou.A v tříde je trochu smutno.
Alice vešla do třídy a koukla na ty děti a vyděla jak jsou smutné tak jí to trochu zatáhlo za srdce ten smutek. Nemá moc ráda když se malí děti trápí. Koukla na Rafaela a potom znova na děti. Usměje se a snaží se dát to té třídy radost a štestí i když ona ho sama pořádně nemá. "Dobrý den milé děti." Už do pohledu je příjemná, hodná a přátelská. Ale zase na druhou stranu si moc nevěří a neví pořádně jaká slova má používat. Jedno dítě řekne smutne "A kněz Viliam a vy sem už nepřijdete?" to jediní děti trápi."Ale jo přijdeme" láskavej poled Rafaela nezmizí a to pozvedáva dětem náladu "držte se Alice" dodá trochu šeptem na Alice a pomalu odejde ze třídi.Děti se dívaji na Alice a jak Rafeal odejde tak se začnou všichny hlásit z otázkami naní jestli bude jejími učitelka nastálo a podobní otázky.

Odpovídá jim jen jak může když jí zahrnují tolika otázkami. Přitom se usmívá a pořád odpovídá. Je ráda ža má takovouto třídu malích dětí. Má je ráda tak jako Frederika.
Uplinula celá hodina která byla pro Alice i dost vyčerpávajici protože chtěla na děti zapůsobit.A tak místo hodiny kdy se mněli učit jim udělala menší seznamovací hodinu a na její pěkvapení byli děti hodné a hodina se zaobišla bez obtíži.I presto se Alice ulevilo kdiž zazvonilo a ona se mohla rozloučit a odejít ze třídy.
Alice odešela ze třídy na chodbu a tam se rozhlédla kolem a prohlédla jsi všechny děti či už žáky vyšších ročníků. Stojí tak stranou a chvilku se zamyslela a dívala se z okna ven. Zamyslela se dost protože ani to rušení po chodbách školy jí neutrhlo od myšlenek. Nad tím nad čím právě přemýšlí se jí dělá smutno ale i radost dohromady.
V tom k Alice prikročí Rafael a sezadu ji jemně chitne za rameno "Alice?" zepta se jemně aby ji nevystrašil "Jak se ty to šlo?Děti vypadali spokojeně a vychvalovali si tě" z usměvem na tváři aby ji povzbudil.

Alice se poté vzpamatovala a koukla na Rafaela. "Děkuji... Ale šlo to dobře a ty děti musím pochválit také jsou moc hodný. A tak to má být." jemně se usměje.
"Stalo se neco?Vypadate smutně"řekne Rafel se zájmem ale jeho láskavi pohled a usměvna tváři i přesto nezmizel.
"Ne nic se nestalo. Jen jsem se trochu zamyslela." Koukne jinak zase kolem a potom ven z okna. Ujistila ho svým hlasem který byl příjemný a milí.
"Dobrá" kívne hlavou pro souhlas a usmeje se "mohu vám tykat Alice?" zeptá se protože poklada za vhodne odpoutat tému od nečeho jiného.

"Ano není v tom žádný problém." Koukne zase opět na Rafaela. "A mě to vadit nebude budu jen ráda".

"Jsem rád."usmeje se a rozhlídne se kolem "Venku na tebe čekají"na chvíli zmlkne"tvá rodina?"dodá ikdiž nejistě protože Marka a Cessidy nezná.
"No nastávající rodina. Ten pohledný kluk je totiž můj snoubenec a vedle něho je jeho sestra a toho malýho klučinu jak jsi přivedl to je její syn." usměje se.

"To budete veliká rodina" opětuje její usměv "tak pojd odvedu té zanimi" jde ven ze školy. "To bude." jde zaním ven ze školy. Zase se trochu zamyslí ale ne už tolik jako předtím. Koukne opět na Rafaela.
Dovede Alice ven kde naní čekají Mark a Cessidy.Mark hned přijde k Alice "Tak jak bylo?" zeptá se .
Alice koukne na Marka. "Bylo báječně." Usměje se. Pro jeden význam má několik slov které mohou mýt jiný význam ale pro ní to má je jeden význam.
Mark se podíva na Rafaela "A tohle je?".Rafel řekne "Sem Rafael Sunshine" podá Markovi ruku.Mark zatřese Rafaelovi rukou"Sem Mark" v tom jak chitnul Mark Rafaela za ruku tak ji hned odtáhnul jakoby ho to pálilo a malej kříž na krku Rafaela malinko zasvítil "Musím jít.Dejte na sebe pozor"Rafael se rychle zvrtne a ve víchřici sněhu se vytratí jako stín.
Alice sledovala ty dva dokud Rafael neodešel pryč. Potom se podívala na Marka a optala se. "Jak jsi se měl??" trochu zvědavý kukuč.
"Docela to ušlo ale nic zvláštniho" řekne ze zajímavim kukučem a neodpustí si naražku na Rafaela"co to bylo za divnýho chlápka z biblickím jmenem Rafael?" Mark nečaká na odpověd a jde do auta.V tom Cessidy řekne "Ten Rafael je sexi fešák,Alice ty přitahuješ takovýhle lidi"a sbíra se do auta.
Alice koukne na Marka. "Toti přesně neřeknu. Nevím pomalu o něm nic. Jen vím jak se jmenuje a vím že je milí." Jde za nimi k autu. Koukne na Cessidy. "Na to musí být štestí. Ale já už jedno a je milý, hodný, laskavý a hrozně ho zbožnuji."
Mark nastartuje auto a trochu se oklepe zimou."Koho zbožnuješ?" zeptá se Cessidy ze zájmem "Vááááv holka Mark bude žárlit,ikdiž není typ kluka žárlivca".
"Počkat já neřekla že to Rafael tak co zase mektáš. A kdyby něco tak pro upřesnění to byl Mark. To je moje zlato. Však moc dobře víš jak ho zbožnuju." Nasedne do auta na místo spolujezdce.
"Škodáááá ja myslela že se necháš nachytat minule to skoro zabralo" nasedne do auta dozadu za Frederikem kterej v autě usnul.A pak Mark odvezl
Cessidy domu a Alice taky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama