Rafael Sunshine

17. března 2010 v 18:37 | Jannie |  Fallen Angel-Postavy
Rafael je na první pohled krásnej mladej muž.Ma černí krátky vlasy,slabě modrí oči a krsne tvarovanou tvář bledou jako stěna.Působy láskavě ale zato tajemně.
Rafael jeho jméno je s troch nejviších njelov (Rafael-anděl co spervádza cestujúcich).A jeho přímení Sunsihne,co sun shine znemená slneční svit.
Rafael nemá rodinu ani ji nikdy nemněl právě pŕišel do Rewlingtonu.
Rafael je faktický anděl.Neco jako padlí anděl jenomže padlí anděle sou demoni a on demon není je neco jako spasitel.Dokáže brat duše,teda sprevázat mrtvé duše na druhou stranu.Taky léčit a vrátit nekomu život.Nedokáže říct NIE a ikdiž o ŕíka se mu to težko.Nemá rád kdiž mu neko pomáha ale kdiž on pomáha.Nikdy ale nikdy jeřekl žadnou le ani nelhal.A pokud misíte že jako anděl ma křídla tak se mílite,Rafael má křídla ale schovaní a tak dononale zapadne mezi ostatní.
Rafael ted bydlí v Rewlingtonu v domě kněze Viliama (tedy vedle domu Alice),zato že muže unho bydlet mu pomáha v kostele.Rafael je nesmírné krásnej jako každej anděl a taky inteligentní a k jeho vastnostem patří nejvíc láskavost.Rafael na krku nosí malej kříž.(Více bude řečeno v pŕíbehu samotném)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama