Kapitola 6-Rafael

27. dubna 2010 v 20:50 | Janni€ |  Fallen Angel-Kapitoly

Kapitola 5-Rafael

Napsala: Jannie
Poznámka: Tohle bude Kapitola ktera vyplíva neco jako z pohledu Rafaela anebo jho myšlenky.


"Uplinulo asi 3 týdny potom co Alice,holka o které bych to neřekl,zjistila co jsem.Ted je to prvně co se asi bojím,bojím se o ostatní andělé tam nahoře a boím se že bych nesplnil ukol.No za těch pár dni se už i bojím i o Alice.Nejen že sem ji do toho trvale zapletl ale není silná aby se bránila Bohovi,ted už Satanovi.
Sem v situaci z které nelze ven.Jak sem se doní dostal?Jednoduché,jako anděl sem byl archanděl a dostal sem misii.Chránit andělé a lidi.Tehdy to bylo uplně zbytečné no ted je náš Bůh ,stvoŕitel.Ten ktereho poslouchame,nebo sme poslouchali pokud byl mezi náma ,neodešel k Satanovi.Nesnesl všechno to zlo na svete a sám se nakazil,jako pri chorobě.Jako anděl služim svému Bohu ,ale musím si ted vybrat.Můžu couvnout a pŕidat se k Bohu jako padlí anděl,jako démon.Ale musím splnit jeho píkaz a ochránit andělé a lidi,pokud se k nemu přidám svůj ukol nedodělám.
Ted cítim i v sobě zlo,myslím na něco co by mnélo bejt uplně absurdné a andéli si myslí že to není možneé.No i anděl co přijde na svět je nakažen zlem,může se stát štastním na zemi,zamilovat se.A toho se andělé bojí,že by se mi to tady zalíbilo a už by sem jim nepomohl.Jako jediní anděl můžu a umím bojovat,ale jen pokud mám v srdci dobro.
Moje mylenky sou ted zvrátene a pociti smíšené.Ha...nemyslel sem že to jde myslel sem že andělé vědí co chtějí.Ale ja to ted nevím.
Nevím kam mám jít,nahoře jim nepomůžu ale budu mít pocit že sou v pořádku,tady na zemi ochránim Alice a tam dole budu mít pokoj.Ikdiž to pokojem nazvat nemohu.
Jediní co vím je,že dlouho to andélé nevidrží.Budeme muset utočit i my.
Musím nechat toho všeho a soustredit se na Alici ted je moc důležitá.Ikdiž nevím jak ji ochránim před démonmi a před tým vším. Alice nemá tušení co se děje ale je zas štastná,aspon na chvíli.
Ted myslím že pri tom všem zhoně i apomínam na podstatné věci.Bláznim se z Alice po pláži držím ji dál od strachu,bolesti,utrpení a smútku.Ale...vlastně...Aspon ji nenajdou.
Pokud bude štastná tak ja mohu pokračovat v tom čem sem začal a konečne to vyhrát nebo ta horší varianta,prohrát.
Kežby tu byly i Michael a Gabriel, ty dva vždy vědeli co dělat.Bůh s nnimi ted už odpočívaji v pokoji.
Asi ted nedokážu vyhodit ze své mysle Alice a pritom je to neviná holka.Nekdy mám dokonce pocit že se mné Alice bojí.Nekdy je zase moc ráda že mné vidí.Ted bych rád vědel naco myslí,a jaké je to proní každou noc zavřít oči a snívat o něčem krásnem.Kdiž se tak krásné ze sna usmíva.Ješte že ji do mysle nevidím to by bylo další myslení na víc.Jakoby sem ted už dost nepřemýšlel.
Myslím že jako anděl sem ted už unavenej natolik že už ani nevím naco myslím."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama