DVA

25. srpna 2011 v 18:25 | Lumieree
Autor: Lumieree
Info: To nepřipravím o překvapení
Poznámka: Ehm ehm... Takže. Snažila jsem se něco výstižného napsat. Je to věnováno pro mého Ďáblíka (Ona ví kdo). Nevím jak se ti to bude líbit. Ale snažila jsem se. Podle mě to je nic moc. Myslím si že to odbytá práce ale na jednu stranu se mě líbí. =o) Doufám, že tobě taky. Mám tě moc ráda zlato.


"Au. Kdo mi to ksakru nepřeje." Sedne si mladá dívka na zem s povahou ďábla. Je tak líná, že se jí nechce zvedat, dokud k ní nepřijde mladý mládenec. "Nepotřebujete pomoc." Usměje se sladce ale i dokonale. Podá jí pravou ruku a tu druhou má schovanou v kalhotách od smokingu.
Dívka, přijala jeho ruku a pomalu se postavila, oprášila svoje nádherné černé šaty a ještě si upravila. Složila ruce vepředu do kříže. "Děkuji."
"Nemáte zač, mladá a překrásná slečno." Odhrne si svoje delší černé vlasy z tváře. Udělal to, aby si jí mohl lépe prohlédnout. Jeho postava byla štíhlá ale zase vysoká. K jeho černým vlasům ladily jeho hnědé oči. Ale měly nádech něčeho tajemného. "Omluvte, mě slečno." Odebral se zpátky do sálu, kde se tančilo. Něco tu dívku na něm přitahovalo. Když se za ním vydala, byl pryč. Jak, kdyby se po něm slehla zem. Po zbytek dne na něj myslela.
Druhý den, ho zase potkala. Když do ní nechtěně vrazil venku na ulici. "Omlouvám, se slečno." Málem jí nepoznal. Když jí viděl prvně, měla na sobě nádherné černé šaty a velice dobře upravené vlasy. Ale tentokrát byla oblečena do normálního oblečení. Vypadala v tom docela zle ale i okouzlujíce. Díky tomuto oblečení podtrhla svojí démonickou povahu. "To je v pořádku." Promluvila příjemně ale i dost odvážně. "Ale příště si dejte bacha, kam šlapete a narážíte." Trochu už odrzle. Začala ho sledovat.
"Mám jednu otázku." Jeho pohled je milí, sáhne si na culík, který mu šel udělat z delších vlasů. Pár pramenů má kolem obličeje. Na první pohled se to k němu hodilo. Hodilo se to k jeho ostrým rysům tváře a ostřejším očím. "Nebyla jste včera večer na plese?"
"Ano byla. A vy také že?" Naklonila hlavu na stranu. Vypadala nebezpečně ale lákavě. V tu chvíli to mohl mladík pocítit.
"Nemohl jsem se vám včera představit. Jmenuji se Alexander." Podal jí ruku. Když jí přijala, potřásl s ní a pomalu jí zase pustil. "Já jsem zase Krysty." Stále měla nakloněnou hlavu do strany. Přišel jí hrozně sexy s tím culíkem ono i předtím na tom plese. Nepřemýšlela předtím na to tolik.
Od toho dne se do něj mladá dívka jménem Krysty zamilovala. A ještě lepší pro ni bylo, když se sním, náhodně setkávala. Nakonec spolu se začali víc bavit. Dokázal v ní úplně potlačit démonickou povahu. A to že má i špatnou pověst. To mu nějako nevadilo. Jednoho dne přišel zlom a před jejím domem stál Alexander a v ruce měl kytici s černými růžemi. Na sobě měl oblek, nedával si nějak záležet na tom, aby vypadal co nejlíp. Jeho košile byla rozepnutá na dva knoflíky a kravata povolená. Čekal, dokud nevyběhla ven. Stál tam a vypadal ještě přitažlivěji než na začátku. Ve větru vlály jeho černé polodlouhé vlasy.
Přišla k němu docela pomalu. Chtěla to prodloužit, ale zase na druhou stranu byla nedočkavá. Zastavila od něho asi tak na tři kroky. "Ahoj." Celou dobu v sobě držela ten cit. I když byla hyperaktivní, věděla, co chce, a že měla svoje praktičnost a úchylnost. Tak to držela na uzdě.
"Ahoj." Opáčil jí pozdrav. Poté přední nastaví kytici růží. Přitom se nenápadně přiblížil - stále jí měl na očích. Vzala si od něj růže a přivoněla si k nim. V malé vteřince už měl svoje rty přitisknuté na těch jejich. A že to nebyl obyčejný polibek. Využila toho a vzala ho jednou rukou za sako a přitáhla k sobě blíž. V ruce ve které držela růže, ho objala kolem krku. Tím si ho ještě blíž přitáhla. Mezi nimi nebyla žádná skulinka. Jeho ruce zase byly kolem jejího pasu. Do jejího ucha se linula slova. "Miluji tě." Od sexy mladíka s ostrými rysy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *Nessa *Nessa | Web | 25. srpna 2011 v 23:51 | Reagovat

to je báječné,víš že přidáváš fakt užasné články :-) <3 mám tě ráda jsi můj affs dobrý!! <3

2 Christine Christine | E-mail | Web | 26. srpna 2011 v 10:16 | Reagovat

Dokonalé. :-)

3 Christine Christine | E-mail | Web | 26. srpna 2011 v 10:19 | Reagovat

Možná byste mohly uspořádat nějakou spisovatelskou soutěž? Že by se napsala jednorázovka na určité téma nebo tak... =) Určil by se minimální (případně i maximální) počet slov...
Určitě bych se zapojila. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama