Opětovaná láska

21. srpna 2011 v 13:09 | Lumieree
Autor: Lumieree
Info: Neurčené
Poznámka:Přináším další jednorázovou povídku. Když jsem dostala chuť něco napsat a k tomu jsem vyhraba smutný písničky.Doufám že se vám to bude líbit. Hlavně se nenecht tou povídkou zmást nikdy není život tak růžovej jaký si představujem. Ale najde se ta láska, kterou hledáme. Když to tak řeknu něco v té povídce je z mojí zkušenosti něco je plně smyšlené. ;) Ale i tak hledejte velice dobře a poté najdete to co hledáte.


Kudy chodí, tam ho všude vidí. Je do něj zamilovaná až po uši ale ví, že ty emoce k němu jí neopětuje. Její život zatím nemá cenu, je jak chodící tělo bez duše. Už i její chování pomalu zaráží její nejlepší kamarádku. Oddaluje se všemu, oddaluje se sama sobě a hlavně přátelům, i těm, kteří jí sebe víc milují, jako člověka, kterému mohly říct všechno, co mohly a také člověka, který dokáže každému pomoct. Teď kom by ona potřebovala pomoc. Potřebuje někoho, kdo jí bude milovat, už má na to taky věk. Už jen co si s ním píše jí to ranní. Neví, co má dělat nedokáže mu to říct do očí. Nedokáže mu říct, že ho miluje. Že to je jediný člověk, který by jí dokázal pomoct. I když ho má blízko sebe nemůže přestat nad ním myslet. Dokáže už i kvůli němu ronit slzy a to všechno prožívá doma ve své posteli před spaním. Několikrát s ním mluvila, ale pořád mluví o jiných lidech. Několikrát mu to už i naznačovala, nikdy si toho nevšiml. Už jen čeká, kdy bude pozdě, co si to uvědomí. Už jen ubíhá čas, který by s ním, mohla strávit a přitom ho stráví s někým jiným.
Postupem času na něj začne zapomínat a hledá si někoho jiného. Po dlouhé době si najde jiného muže, kterého začne milovat a na tam toho zapomínat. Po pár měsících jí zazvoní telefon a je to ten koho nehorázně milovala. A teprve teď si uvědomil, co k němu cítila. Její život se odvádí jiným směrem. Jen se dívá na mobil jak vyzvání. Hovor toho muže vytípne, přitom se stále dívá na mobil. Chce, aby se to všechno vrátila, chtěla by začít znova. Ale teď je šťastná. Znova jí několikrát vibroval mobil, než ho vzala. Po několika meších a dnů s ním zase promluvila.
Domluvila, si s ním i schůzku. Setkala se s ním a její srdce se splašilo tak jak na začátku. Tak jak ho nejvíc milovala. Je pozdě, její srdce patří jinému a jeho lásku mu už nemůže opětovat. Viděla v jeho očích to trápení, to neštěstí až se jí tím oči zalily slzy. Prvně předním jí stekla slza. Ten muž jí vzal do objetí a pevně jí stiskl. Do ucha jí něco řekl. Poté jí pustil a zadíval se jí do očí. Jeho oči měly náznak lásky, zklamání, smutku a hlavně trápení. Nevěděl a, co měla dělat. Po chvilce dívání do očí se odhodlala a dala mu první polibek. I když neměla. Popravdě je viděl její současný přítel. Ten to vzal dobře. Věděl, že ona s tím druhým bude ještě víc šťastná, než byla s ním. Jen se nad nimi usmál a v klidu odešel. Napsal jí děkovný dopis a odešel. Dívka zůstala s tím mužem, kterého nejvíc milovala a na, kterého dlouho čekala.
Její život dostal nové obrátky a hlavně našla toho, koho nejvíc potřebuje. Nedoufala, že to takto dopadne a ani to nečekala. Našla svou pravou lásku a nehodlala se jí pustit. Oba dva se milují navzájem stejnou láskou. Její osud končil šťastně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama