Září 2011

Postavy - The Vampire, his life and I 2

28. září 2011 v 12:00 | Lumieree
Máte tady aspoň spestření pro další dílek :) Snažila jsem se to co nejlépe sepsat.

Tak a je tu další dávka. Postav ale tenotkrát ty co jsou v další řadě. Neudám jsem dva, co jsou doplňkový a to je Mike s Paulem.


Nikolaj

SBoss. Vládne obrovskému uzemí, co se týče bitev za volantem. Dokázal sjednotit čtyři jezdecké gangy - Jsou to TIGER, PHOENIX, PANTHERS (pokud jsem se zmílila tak se omlouvám.) a DRAGON. Popravdě už to sjednocení započal jeho předchudce ale on ho dokončil a dotáhl na první stupínek ovládání území. Tentokrát, už dokáže pořádně vybouchnout a nelíbí se mu když někdo naráží na jeho osbnost. Jeho největší prioritou je jeho Am. Dokud se to nezvrtne do toho čeho lituje nebo bude litovat.

Pár slov

25. září 2011 v 16:58 | Lumieree |  Múdre slova Lumieree
Ehm... Takže jsem asi zatím sama, která přidává povídky. No to je jedno. Ale porpavdě na srdci mám uplně něco jiného.
Takže, je dopsána první část The Vampire, his life and I. Jsem ráda, že se to podle ohlasů a komentářů líbilo. Já vím, je tam dost chyb ale to se nedivte, když jsem totálně "dobrý" čech :D. Em. Děkuji, že jste si to přečetli, nebo spíše četli a přidaly třeba ten komentář :) Za to jsme opravdu ráda.

A dál. Tenhle týden z mé řady nic nevýjde. Až ten další by měla začít vycházet druhá řada a mezi to nějaká ta jednorázovka. Slibuji, že zapracuji a dokončím další povídky. :) Tak to by bylo asi všechno. Mějte se dobře a pozdravujte ve famfárově.

Navstevnost z 12.9. - 18.9. 2011

24. září 2011 v 21:57 | Lumieree |  Top list


Navstevnost z 12.9. 2011 - 18.9. 2011 je:
Pondeli: 13
Utery: 7
Streda: 7
Ctvrtek: 11
Patek: 15
Sobota: 11
Nedele: 5

Celkem: 69

:) jéééé pěkný :)

11 kapitola

23. září 2011 v 18:05 | Lumieree |  The Vampire, his life and I
Tramta dadá. *famfáry* Posledné díl této povídky, uzavírá první část. Doufám, že se vám to líbilo a taky doufám, že se vám bude líbit i za další. Smutnější konec to holt byl.


Seděl vedle ní na posteli, přitom jí hladil po pramínkách vlasů. Ještě přemýšlel naposledy. Rozhodl se. Jemně jí políbil na rty, ale tak aby jí neprobudil. Pomalu se zvedl a odcházel zase z pokoje. Zaklapl za sebou dvéře. Scházel pomalu ze schodu dolů. Došel do kuchyně, kde si sedl ke stolu, sebou si vzal papír a tužku. Snažil se něco na ten papír naškrábat. Lámal si dost nad tím hlavu. Pak něco nakonec sepsal. Trvalo mu to několik hodin.

10 kapitola

21. září 2011 v 18:03 | Lumieree |  The Vampire, his life and I
Předposlední... nevím co k tomu říct ale dalo mi to dost práce to celé přepsat


Škola skončila po pěti dlouhých a útrapných hodinách. Seděli ve školní jídelně a každý měl před sebou svůj talíř jídla.
"Další školní den je zamnou." Jediná Am se v tom jídle doslova hrabala, než aby ho jedla. Myslela nad tím, co při první hodině řekla. A koho popsala.

9 kapitola

19. září 2011 v 18:02 | Lumieree |  The Vampire, his life and I
Hihi druhý předposlední díl... Potom vzápětí an to bude 2 řada


Položil jí opatrně do postele, přikryl jí dekou a políbil na čelo. Potichu odešel z jejího pokoje, kam jí donesl, když se s ní vypařil z plesu. Jeho kroky směřovaly do obývacího pokoje. Pomalu sházel schody, než se zarazil na schodech a něco si uvědomil. Ohlédl se směrem k jejímu pokoji a zužil oči. Moc mu to dlouho nevydrželo a usmál se. Chtěl se vrátit do pokoje, rozmyslel si to. Šel dál po točitých schodech dolů. Bude mi smutno bez ní. Dokáže člověka potěšit, i když nemá dobrou náladu. V kapse mu začal zvonit telefon. Hnedka ho zvedl. "Prosím?" V telefonu se ozýval ženský hlas. Při telefonátu došel do obývacího pokoje a usedl do křesla. Vypadal docela sklíčeně a podle toho co řešil s druhou stranou, nevypadal zrovna nadšeně.

Navstevnost z 5.9. - 11.9. 2011

17. září 2011 v 14:35 | Lumieree |  Top list

Navstevnost z 5.9. - 11.9. 2011 je:
Pondeli: 7
Utery: 10
Streda: 7
Ctvrtek: 7
Patek: 12
Sobota: 13
Nedele: 9

Celkem: 65

Ale jooo je to pěkný :)

Anděl a Petr

16. září 2011 v 13:00 | Lumieree
Tento příběh je podle pár lidí velmi smutný ale i dojemný. Tak nevím jak vy ho budete brát :) Doufám tak jak ostatní...
PS: mrtě chyb xD nevšímat... Jinak avatárek bude až dojedu dom xDD


Kapitola 8

14. září 2011 v 14:07 | Lumieree |  The Vampire, his life and I
Mno. Jsem ráda, že existuje přednastavování. Jinak já nevím co bych dělala. Abych vydala další dílky. Pomalu se blížíme ke zdárnému konci první řady. Má jenom 11 dílů a tohle je 8/11. Takže ještě tři a zajedeme na druhou řadu pokud jí nenechám spíše na zimu nebo na podzim a nezačala bych psát něco jiného. Ale to se ještě uvidí.


"Máš překrásnou společnici Brodewicku." Promluvil jeden muž, který je přivítal. S "otevřenou" náručí. Niko, drží Am kolem pasu blízko sebe. Aby bylo vidět, že je jenom jeho. "Děkuji. Přesně ji je to moje snoubenka."

tyden 29.8. 2011 - 4.9. 2011

12. září 2011 v 13:31 | Lumieree |  Top list
Navstevnost za minuly tyden 29.8. 2011 - 4.9. 2011 je:
Pondeli: 20
Utery: 20
Streda: 12
Ctvrtek: 7
Patek: 21
Sobota: 17
Nedele: 11

Celkem: 108

Hohoooo tak to je lepší statistika než mám na svém vlastním blogu :D

kapitola 7

12. září 2011 v 12:56 | Lumieree |  The Vampire, his life and I
Takže v ději se pomalu dotáváme dál. Nedá se říct pomalu ale tak rychleji ano :D Podle ohlasů tedy těch komentářů se zdá že se líbí. A doufám, taky že bude :)


To bude těžké jí to říct. Určitě mě zabije. Ne bylo by lepší, kdybych jí to řekla hnedka narovinu. Narovinu jí řekla, co se o víkendu stalo. No a je to v - někde. A horší to bude, když se to bude snažit ze mě vypáčit. A co kdybych to vychrlila? Jo to je dobrý nápad. Aspoň to nebude moc pobrat. Vykládala si věci z tašky do skříně. Přitom přemýšlela dál nad tím, jestli jí to má říct hned nebo připravit nejdříve. "Kočičko. Asi ano. Asi jsem se zamilovala ale do toho nesprávného. Jmenuje se, Niko. Možná na povrchu je zlý, dělá si reputaci a má divnou řeč. Ale ve skutečnosti, je to milí příjemný muž." Vychrlila to jako chrlič, ze kterého je fontána. Prostě rychle.

Modrá ohnivá bouře - Prolog

9. září 2011 v 20:03 | Lumieree |  Modrá ohnivá bouře
Tak jak jsem slíbila připravuji vám další povídku. Vydám zatím jenom prolog. A někdy časem i první kapitolu. Mojí prioritou byla nejdříve přepsat první část The vampire, his life and I. A potom musím ještě tu samou povídku psát. Pak se ještě musí napsat Válka o ženu a nakonec se pustil do Modré ohnivé bouře.
A teď k tomu hlavnímu. Připravila jsem tedy pro vás prolog. (Já vím opakuji se) Bude to fantasy - moje obvyklé téma. Tahle kapitolovka mám být vyprávění jak se stala legende o Tyře a kde přišla k přezdívce Modrá ohnivá bouře.Kapitola 6

7. září 2011 v 20:20 | Lumieree |  The Vampire, his life and I
Noooooooooooooooooooooooooo. Musela jsem psát přes víkend jako zběsilá, abych vám to mohla přinést. Někdy v týdnu. Tak buďte opravdu rádi, že jsem tak psala. Nenechala by jsem vás na holičkách. Jinak je to pokračování k páte kapitole. Ale, což to je samé pokračování na něco. Ale tady se už dozvíme, co se stalo. Jak Am na to zareaguje?
Jinak je to moc dlouhéééééééééééééééé.


Kolem deváté hodiny ranní jí probudil zvonek u dveří. Nejdříve se podívala na hodiny a vstala. Neví, jak se dostala do postele a co se dělo po zbytek noci předtím. Připadala si, jak kdyby měla kocovinu. Ve skříni našla župan. Vyrazila ke dveřím. Nad shodami slyšela Nikův hlas a nějaký neznámí. I tak pomalu scházela v županu po schodech. Dorazila ke dveřím a lehce vyvalila oči. Ve dveřích stál policista a nebyl zrovna nějak nadšený.

Kapitola 5

5. září 2011 v 13:22 | Lumieree |  The Vampire, his life and I
Haha :D :D :D Héééé. Ne. Pravdu. Tahle kapitolka je podle mě zajímavá. Už jen proto co bude dělat neznámí u Amandy doma a zjistíme taky jak se jmenuje. A lehce se možná vrátime, i k minulosti.


"Zlatíčko! My tedy s tátou jedem pryč! Měj se pěkně a hlavně mi nezlob." Chodbou se ozýval ženský hlas a klapot podpatků. Amanda vyběhla na schody z pokoje a zadívala se na svou matku. "Ano, mami. Hrozně ti to sluší, jsi dokonalá a ty šaty. Je z tebe kočka. Užijte si to." Vykouzlil se jí usměv na tváři. Dívala se za odcházející matkou. Zaklaply dvéře a už byla zase u sebe v pokoji. Svalila se do postele a objala jeden z polštářů. Zavřela oči a položila se do svých myšlenek. Je to krásné mít chvilku pro sebe. Aspoň si toho člověk užívá. Jak já to miluju. Ale miluji… Co ještě vlastně miluji? A koho miluji. Ne! Nikoho krom mých rodičů, Cornyho, Refa a Daphne nemiluji. I když? To není možný. Jeho zaručeně ne. Byla hrůza, když stál u mě tak blízko. Je tak přitažliví a dokonalý. A ten hlas. Ještě hůř mě na nervy nemohl zahrát. Obličej schovala do polštáře, který pevně objímala. Už to je druhý den, co na něj myslím. Snad to nic ještě neznamená. Nevím, jak bych se s tím jinak vypořádala. Nemůžu milovat někoho koho ani nezná. A další věcí. Co myslel to před třemi lety na jaře. Doufám, že to není, to na co myslím. Ta nehoda. Jenže jak mu mohu patřit? Jak? Dost hluboko byla položena do svých myšlenek, než jí začal vibrovat mobil, co ležel na nočním stolku. Chmátla po něm a zvedla ho. "Prosím?" Zvedla hlavu z polštáře, aby mohla lépe mluvit a hlavně jí bylo rozumět.

Viera vraha

5. září 2011 v 0:00 | Jannie
Poznámka: Krátky príbeh o tom aké pocity a zmýšlania su človeka ktorý nepozná teplo lásky, ale verí, že to čo robí zmení svet.


Postavy - The Vampire, his life and I

3. září 2011 v 21:06 | Lumieree
Někdy mě přišlo, že někdo nemá představivost a potřebuje si nějak představit samotné osoby. Udělala jsem to tak, že vám ukážu jak asi vypadají a napíši něco o nich. Taky se může stát, že se to vůbec v povídce neukáže. ;) Je to zatím pro první řadu. Pro tu druhou budou později.

Amanda

Mladá 17 letá dívčína, se v minulosti "upsala". Nedá se to říct přesně jestli ano nebo ne, ale stalo se to. Nějak se zavázala Nikolajemu a on jí naoplátku zachránil život. Při vrácení na její narození ani není potřeba. Vyrůstala jako jedináček ve vyšším postavení její rodiny. Není vůbec rozmazlená. Spíše ráda pomáhá, je obětavá, milá, příjemná, laskavá ale taky citlivá a nijak se nechce ukazovat. Jejím nejlepším přítelem od malička je Corny Braind.

Kapitola 4

2. září 2011 v 18:37 | Lumieree |  The Vampire, his life and I
kapitola s názvem číslo 4 byl napsán a taky ho i vydám. Aby to byla čerstvost na místě. =o) doufám že se to bue líbit jako obvykle :D


Pod perexem


Začátek života

2. září 2011 v 13:20 | Lumieree
Napsala jsem další jednorázovku. To co bude zde v té to povídce bude smíchanina dvou mých povídek který jsem měla psát ale sešlo z nich. Doufám, že se mě to povede do takové míry abych byla spokojená já tak vy. Bude to z pohledu vyprávení. Tento způsob mě začal dosti bavit. :) Pozor je to smíchání fantasie, reality a malinko sci-fi.... Néééééééé tak trochu víc. :)