11 kapitola

23. září 2011 v 18:05 | Lumieree |  The Vampire, his life and I
Tramta dadá. *famfáry* Posledné díl této povídky, uzavírá první část. Doufám, že se vám to líbilo a taky doufám, že se vám bude líbit i za další. Smutnější konec to holt byl.


Seděl vedle ní na posteli, přitom jí hladil po pramínkách vlasů. Ještě přemýšlel naposledy. Rozhodl se. Jemně jí políbil na rty, ale tak aby jí neprobudil. Pomalu se zvedl a odcházel zase z pokoje. Zaklapl za sebou dvéře. Scházel pomalu ze schodu dolů. Došel do kuchyně, kde si sedl ke stolu, sebou si vzal papír a tužku. Snažil se něco na ten papír naškrábat. Lámal si dost nad tím hlavu. Pak něco nakonec sepsal. Trvalo mu to několik hodin.

Ve dvě hodiny ráno, nechal na stole papír s několika slovy. Vstal a vzal si bundu, kterou odložil, když začal psát. U dveří na stolku si vzal klíče. Vyšel z domu a nasedl do auta. Zažehnul motor, pomalu a potichu odjel od domu. Nechal tedy samotnou Am u sebe doma.
Nastávalo ráno a Am se probouzela se špatným pocitem. Připadala si tak najednou sama. A taky tam sama byla. Převlékla se do čistého oblečení a pak ještě šla do koupelny. Po ranní hygieně se šla podívat do některých pokojů, jestli tam není, Niko. Nikde ho po desetiminutovém hledání nenašla. Odešla tedy do kuchyně, kde našla dopis.
"Omlouvám se, že jsem tě tak brzy a rychle opustil. Možná ti teďka připadám jako zbabělec. Jenže jsem ti nechtěl přidělávat další starosti. Co jsem ti už přidělal, když jsem tě, už opustil. Nechci abys, sis o mě dělala starosti. Tak jak jsem se tě opustil tak se taky tak vrátím. Nečekal jsem, že to bude pro mě těžký tě takhle opustit. Opatruj se "
Sedla si na židli a zmačkala potom dopis. Držela ho v ruce ve tvaru nepovedené koule. "Ach jo." Opřela si lokty o stůl a hlavu si opřela o zatrněné ruce v pěst. Do domu potom vešel někdo s klíčem od domu. Chvilku byla na pozoru, dokud se zpoza rohu vyšla nějaká žena. Promluvila si s ní a poté jí odvezla do školy.
Takhle to pokračovalo ještě několik dní. Am byla ráda, že měla ještě svoje školní lásky. Přes tu dobu co tam nebyl, se o ní staraly jako o malé dítě. Před školou vždy stála ta žena, která byla dočasná náhradní doprava pro Am. Tím samým štěstím se Corny stou ženou seznámil a skamarádil. Možná něco víc se mezi těmi dvěma objevilo. Ref, se v té době choval jako malý ochočený beránek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama