Kapitola 4

2. září 2011 v 18:37 | Lumieree |  The Vampire, his life and I
kapitola s názvem číslo 4 byl napsán a taky ho i vydám. Aby to byla čerstvost na místě. =o) doufám že se to bue líbit jako obvykle :D


Pod perexem


"Cože?!" Vykulí oči a nevěřícně se dívá na osobu před sebou - samozřejmě to je informátorská osoba neboli Corny.
"Ano je to tak." Vrazí jí do rukou pár papírů. "Čti." Mluví v klidu ale i s podezřením. "Nečekal jsem, že bude takový úspěšný právník, a to je na to ještě mladý. Docela rychle dokončil právnickou. A k tomu to byl premiant."
"Vždyť vypadal tak na dvacet. Jak by to stihl?" Sedne si na lavici, upírá svůj zrak na papíry. "No tak to je docela dobrý MNO. Dokázal bys ještě něco sehnat? Abych měla navrch?"
Zamyslí se a promne si bradu. "Mohu se ti ještě podívat." Vezme jí papíry a vloží je do papírových desek a schová je k ní do tašky. Pohledne na ni, docela zajímavě. "Něco tě trápí, že?"
"Ne že by trápilo. Jen jsem včera nad ním přemýšlela. Nevím, co to do mě vjelo." Promne si spánky, sklouzne po lavici na židli a koukne na hodiny. "Co děláš tenhle víkend?" Nahodila jiné téma pro jistotu. Zrovna v té chvilce zazvonil zvonek a vešel učitel. "Nic. Mám přijet?" Na jeho otázku dostal odpověď v podobě pokynutí hlavy pro ano. Místností se rozhostilo ticho. Byl slyšet jen výklad učitele.
***
Před školou už čeká opět ten neznámý. Tentokrát sebou má ale posilu. Docela pěknou holku, na první pohled vypadá sexy. A ještě když je u toho auta. Jeden by z toho začal slintat. Jenže je u auta a přitom se opírá státnicky o neznámého. Ten jí od sebe prach prostě odstrčí a pohledne na ní zle. Čeká tam docela vytrvale. Ta holka, co tam s ním stála, se pak někam vytratila. Nebylo vidět, že by k němu patřila. Všechny holky se za ním otáčely. Jen co viděl vycházet tu známou skupinku. Am na něj hnedka utkvěla očima. Nemohla od něj ty oči odtrhnout. Byl pro ni něco nového. Něco co nikdy v životě snad neviděla, nebo necítila.
"Co tu zase chce?!" Vyštěkl docela hlasitě Ref. Stáhnul si k sobě Am, jak kdyby mu patřila a chodila, sním. Kdyby nebyla Daphne chápavá tak bude asi žárlit. Ale to neudělala, sama dobře ví, že je jediná, která ho dokáže zklidnit. Kdyby to měla říct ona tak to řekne v podobě "Dokážu zklidnit jeho vnitřního vlka." Kdyby byl opravdu vlkodlakem. Tak by byla opravdu jediná, která to dokáže. Přešli k autu ale, když si měla nasedat Am tak zavřel dvéře a lehce se usmál.
Jak to dokázal? Jak dokázal, že je tady, když byl před pár sekundami u toho auta. Jak je to možný. Refe, Corny zachraňte mě někdo. V jeho přítomnosti to asi nevydržím. Prohánělo se jí to hlavou. Byla k němu otočená, ale i dost blízko. "Kdo jste?" Polkne. Na jejím hlase byl znát strach. Díky tomu jak byl k ní blízko, nikdo nehnul ano prstem. Ježiš! Na vás je taky spolehnutí! Nadávala si ve svých rozhýbaných myšlenkách. "Jsem, někdo z tvé minulosti." Cvrnkne jí do rolničky na krku. Tu nosí neustále, jedině kdy jí sundá tak to je když jde spát. "Sluší ti. Vypadáš, sní krásně. Tak jako vždy." Na jeho rtech se objevil úšklebek, nebyl příjemný ale spíš přitažliví. Až moc dokonale přitažliví. Začala hledat kliku.
"Já vás neznám. A nevím, kdo jste!" Musela vyštěknout. Chytil jí za bradu a přitáhl blíž. "Ale, ale. Snad by se kočička nechtěla prát." I ten jeho hlas. Začala propadat jeho tajemnému kouzlu. Naklonil její hlavu do strany a do ucha jí letmým, svůdným zase i tajemným hlasem promluvil. "Jsi jenom moje a moje taky zůstaneš." Pustil její bradu a oddálil se. Ta se ještě držela na nohou. Už cítila slabost, ze které se jí dělalo špatně. "Jak - jak to myslíte?" Dokázal prolomit jednu část jí samotné.
"Před třemi lety na jaře." To bylo potom už jediný, co řekl, než odešel ke svému autu. Sesunula se k zemi a opřela o auto. Skrčila nohy, položila hlavu na kolena. Za pár sekund byl u ní i Corny, který nakládal ještě batohy do kufru. Po celou tu dobu stál na jednom místě. Pevně jí objal. Jeho tělo se zvedalo a tím taky zvedalo i jí. Pomohl ji do auta a nastoupil vedle ní. Takže si neplánovaně vyměnil místo s Daphne, která měla sedět vedle Am. Co nejdříve vyrazily domů.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *Nessa *Nessa | Web | 3. září 2011 v 18:12 | Reagovat

skvělá kapitola

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama