Kapitola 8

14. září 2011 v 14:07 | Lumieree |  The Vampire, his life and I
Mno. Jsem ráda, že existuje přednastavování. Jinak já nevím co bych dělala. Abych vydala další dílky. Pomalu se blížíme ke zdárnému konci první řady. Má jenom 11 dílů a tohle je 8/11. Takže ještě tři a zajedeme na druhou řadu pokud jí nenechám spíše na zimu nebo na podzim a nezačala bych psát něco jiného. Ale to se ještě uvidí.


"Máš překrásnou společnici Brodewicku." Promluvil jeden muž, který je přivítal. S "otevřenou" náručí. Niko, drží Am kolem pasu blízko sebe. Aby bylo vidět, že je jenom jeho. "Děkuji. Přesně ji je to moje snoubenka."


"Ach ano. Slyšel jsem, že máš krásnou přítelkyni. No nedá se říct krásnou, spíš překrásnou. Vypadá jako opravdová bohyně." Na něco tím chtěl u Nikolaje narazit. A taky narazil. Jenže, Niko to na sobě nedal znát a jen se ušklíbl. "Ano je to moje bohyně." Natočí hlavu na Am a usměje se. Ta mu přiloží jednu ruku na hrudník a pohledne na toho muže.
"Je výtečný ve všech ohledech." Zachránila celou situaci, jak potřebovaly. "Pokud to říká ona tak ano."
Fuj tohle bylo ponížení jak něco. Že já jsem na to přistupovala. Asi, až se vrátím do mého druhého domu. Tak ho zaručeně zabiju. Počkat, říkal to nebo ne? Pravdě podobně jsem si to nezapamatovala. No ve spánku to bude lepší. Jo a můžeme někdo říct na co to myslím? Z myšlenek jí vytrhl muž, který je přivítal a společně s nimi prohodil pár slov. "Zatancujete si? Slečno." Nejdříve se podíval na Nikolaje a potom na Amandu. Přitom jí nabídl tanec. Jeho galantně podaná ruka byla přijata. Odvedl jí na taneční parket. Am si nebyla tak jista, jak to vypadalo. Spolu s mužem začala tančit. Už hnedka si k němu vybudovala odpor.
"Nehodíte se k němu." Zašeptal jí to oplzle do ucha. Myslela si, že vyskočí z kůže, jak byl hnusně slizký.
"Proč si to myslíte?" Začala, sním jednat narovinu, a hlavně využila toho, že vypadá na víc, aby ho nějak ohromila.
"Vy jste exoticky krásná a on je jenom obyčejný buran." Zasmál se potichu. Popravdě to říkat neměl. Přestala tančit, její ruka přistála na jeho tváři. A, že nebyla nijak něžná. Chytil jí pevně za zápěstí a trhl tou rukou dolů. "Tak nejste jenom exotická ale i zlá a to se mne libí."
Je slizký jak slimák. Ani bych se nedivila, kdyby se k němu ženský nehrnuly. A ještě si dovolí na o dost mladší holku. Je docela vtipný. Dokážu si představit, jak by vypadal, kdyby zjistil kolik mi je. Je mi z něho do smíchu. "Tak to by stačilo ne? Myslíte si o sobě toho docela hodně" Mluvila, sním v klidu.
"Ale no tak. Přece se nebudeme hádat ne," do ucha jí dodal; "Ty děvko." Přilétla mu druhá facka ale už z druhé strany. Ve stejnou chvilku přišel i Nikolaj. Vzal si jí kolem pasu. Mlčky si jí odvedl na klidné místo. Mezi těmi dvěma vládlo ticho ještě několik minut. Než to prolomil jeho hlas. "Jak ti je?"
"Jak? Hrozně. Nevím, jak by se ti líbilo, kdyby ti někdo slizký jako on řekl, že jsi děvka." Zvýšila na něj hlas, i když nechtěla. Díky tomuhle si na něj udělala ještě horší obrázek než předtím. Myslela si, že jí pukne hlava, když si vzpomněla na první ples s rodiči. Její matce taky někdo řekl "děvka". A druhý den na to dopadla špatně. Nakonec jí prolomil smutek. Smutek ze ztráty jediné pravé rodiny. Po tvářích se jí začali koulit slzy. Než skápli na její šaty.
"Slibuji ti, že se to už nestane." Objal jí a přitiskl k sobě. Přitom jí hladil po vlasech. Snažil se, aby byla v bezpečí. Chtěl jí od těch slov ochránit. Dozvěděl se za tu dobu, co spolu ještě komunikovali, než šla k němu. Docela dost, věděl i tohle ale ne od ní. Věděl to od její mrtvé matky. Mohl by mě někdo vysvětlit, jak se to chovám? A co bude ještě horší, až zjistí mojí druhou stránku. Tohle budu další kritický bod. Doufám, že to dopadne dobře. Jen mě mrzí, že jí zatáhnu do svého světa a ona ten svůj ztratí. Nechtěl bych jí ještě víc ublížit. Za dva dny budu muset odjed. Nemohu jí tady nechat, ale musím. Pevně jí držel u sebe. Utěšoval jsem jí, když to potřebovala. A já teďko musím odjed. Doufám, že to zvládneš sama. Políbil jí do vlasů, samozřejmě jako někdo na koho se může spolehnout.
Ruce, které měla přiložené na prsou, se spojily po objetí mužského chladnějšího těla. Hlavu přiložila na jeho hruď a zavřela oči. Jeho dotyky jí doslova uspávaly. Pro člověka jako je ona už bylo dost pozdě. Usnula mu v náručí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *Nessa *Nessa | Web | 14. září 2011 v 15:59 | Reagovat

užasná kapitola

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama