Postavy - The Vampire, his life and I

3. září 2011 v 21:06 | Lumieree
Někdy mě přišlo, že někdo nemá představivost a potřebuje si nějak představit samotné osoby. Udělala jsem to tak, že vám ukážu jak asi vypadají a napíši něco o nich. Taky se může stát, že se to vůbec v povídce neukáže. ;) Je to zatím pro první řadu. Pro tu druhou budou později.

Amanda

Mladá 17 letá dívčína, se v minulosti "upsala". Nedá se to říct přesně jestli ano nebo ne, ale stalo se to. Nějak se zavázala Nikolajemu a on jí naoplátku zachránil život. Při vrácení na její narození ani není potřeba. Vyrůstala jako jedináček ve vyšším postavení její rodiny. Není vůbec rozmazlená. Spíše ráda pomáhá, je obětavá, milá, příjemná, laskavá ale taky citlivá a nijak se nechce ukazovat. Jejím nejlepším přítelem od malička je Corny Braind.Corny

Co bych měla o něm říct? Je to pohodový klučina ve stejném věku jako jeho přítelkyně od malička Amanda. Jeto citliví kluk, ale zase na další stranu je to hrozná drbna. Dokáže udělat cokoliv aby si někoho udržel u sebe. Třeba jako Am. Má dva styly - rockerský a volný sytle. Rockersky je při tom když hraje potajmu na elektrickou kytaru. Nosí i falešná roztahovák při rockeru. Jeho další věcí je, že dokáže všechno o kom koliv toho vyštourat a sehnat. A nic mu v tom nebrání. Je to počítačoví maniak ale přitom je taky lenoch a to do učení.


Daphne

Obrovská milovnice fantasy. Je to talentovaná 17 letá kreslířka a malířka. Je to pohodová holčina i když moc lidí s ní nechce bavit, protože přijde mnoha lidem namyšlená. A hlavně se bojí jejího kluka Refa. Když je s Refem kdekoliv sama dokáže být pěkně divoká. Ve svém pořadí je jako první nejlepší přítelkyně z řad holek. Jinak je druhá, hnedka pod Cornym. Má ho taky ráda. Corny je pro ní někdo jako člen rodiny. To i Am tam patří. Co se táče vzhledu tak to je úplně jedno co si na sebe vezme. Ve všem jí to sluší. Někdy je až moc přitažlivá. A co se táče povahy tak je jediná, která dokáže sklidnit svojí povahou Refa.


Ref

Ohromně divoký muž. Někdo říká, že je opravdu brutální. Ale díky své holce Daphne se tak nechová. Miluje jí a je ochotný kvůli ní udělat cokoliv. Zabýval se kickboxem a karatem. Kvůli škole musel skončit. Ještě nevyšel z formy. Když se mu něco nelíbí dokáže se tomu postavi čelem. Dokázal by se i porvat. Pod tričkama či košilemi schovává tetování. Opravdu složité tetování. Am je pro něho jako mladší sestra a Corny? Jako brácha. Dá se prakticky říct, že Ref, Daphne, Corny s Amandou tvoří jednu jakoby rodinu. Je z té čtyřky nejstarší. Už mu pomalu táhne na 20 let.

Niko

25 letý muž s rozdvojeným životem. Jeho tvář je možná roztomilá ale pokud se naštve tak roztomilá, už není. Je jeden z mála kdo není člověkem. Je čistý vampír. Je z nové generace, které už nevadí ani světlo, stříbro, dřevený kolík či česnek. Přes den pracuje jako právník a v noci? To se nechte překvapit potom. Mile přitůlný agresor. Používá přetvářky aby si uchoval svojí autoritu. Možná, někdy se chová jako ten nejhorší chlap. Jen co se mu dostane někdo pod kůži. Je zlomený a ukáže svojí milou povahu. Tak jako Ref je odhodlaný udělat cokoliv pro někoho na kom mu záleží. Jeho minulost je taky zajímavá. Má bratra ale tomu ho unesly a on byl byl tak odhodlaný, že ho začal i hledat. Po několika letech to vzdal v domění, že je mrtví.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *Nessa *Nessa | Web | 4. září 2011 v 11:10 | Reagovat

užasné :) postavy ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama