Postavy - The Vampire, his life and I 2

28. září 2011 v 12:00 | Lumieree
Máte tady aspoň spestření pro další dílek :) Snažila jsem se to co nejlépe sepsat.

Tak a je tu další dávka. Postav ale tenotkrát ty co jsou v další řadě. Neudám jsem dva, co jsou doplňkový a to je Mike s Paulem.


Nikolaj

SBoss. Vládne obrovskému uzemí, co se týče bitev za volantem. Dokázal sjednotit čtyři jezdecké gangy - Jsou to TIGER, PHOENIX, PANTHERS (pokud jsem se zmílila tak se omlouvám.) a DRAGON. Popravdě už to sjednocení započal jeho předchudce ale on ho dokončil a dotáhl na první stupínek ovládání území. Tentokrát, už dokáže pořádně vybouchnout a nelíbí se mu když někdo naráží na jeho osbnost. Jeho největší prioritou je jeho Am. Dokud se to nezvrtne do toho čeho lituje nebo bude litovat.


Kiro

Vtipálek za volantem. Je jeden z bossu, který patří pod Nikolaje. Je třetí ve svém pořadí. Ovládá závodnický gang s názvem TIGER. Je hrozný provokatér a snílek. Taky rád si dává sázky s Nikem. Několikrát s ním prohrál ale i nad ním vyhrál. S Nikolajem se zná už pěknou řádku dnů. "Někdy není dobré se kamarádit s upírem." Tyhle slova používal, když šlo do tuhého - do dneška je ještě používá. Jezdí ve fialovém Mitsubishi EVO X. No popravdě v tomhle autě jezdí všichni. "Někdy někdo řekne o tomhle autě, že je naprosto mizerný a pomalí. Ale to není na autě ale na tom kdo ho řídí a kdo je mechanikem. Jen opravdu dobrý mechanik dokáže udělat ze slabého auta něco rychlého.A řidič z něho udělá vítěze." Další z mnoha lidí, co je dobré povahy.

Briana

Opravdová mrcha s dobrými vlastnnostmi - neotevře si ústa na nikoho koho má ráda a ani na toho koho by jsi mohla poštvat prito sobě. Taky je bývalá holka Nikolaje, nyní jen trochu žárlí na Amandu. To se snaží potlačit. Místo toho jí nadbýhá někdo jiný. Její gang se jmenuje PHOENIX. Její auto má zase oranžovou barvu. "Pokud nevíš co je noční život ani jsem nechoď." Její motto je omšelé ale pravdivé. Je něčím podobná Nikovi.

Mini

První a jediný korejec, který se dostal na post Bosse. Mezi obyčejnými bossy je jako první. Nejlepší jezdec, pomalu se rorvná Nikolajemu. Je jeden z mála, který dokáže ovlivnit Sbosse za jakou koliv cenu. Je velmi inteligentní, spolehliví ale rád se opožduje. A kdy je ho nejvíce potřeba tak tam není. Někdy dokáže být pořádně záhadný a tajemný.


Amanda

(Co bych měla k téhle dívce ještě napsat. No sama nevím ale něco se možná ještě najde.) Miluje Nika a on jí. Nedokáže ho opustit. Možná na něm lpí ale je sním štastná, i když jí přivede do jednoho problému, nebo spíše do více problémů do kterých nechtěl. K tomu všemu se postavila čelem. Možná není kdo ví jak odvážná ale její obětavost se tentokrát dobře hodila.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Christine Christine | E-mail | Web | 28. září 2011 v 14:33 | Reagovat

Krása.
A děkuji.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama