2 kapitola

12. října 2011 v 16:28 | Lumieree |  The Vampire, his life and I 2
Mnooooooo, jak vidím tak jsem moc lidí ani nechodí. Ale i tak vydám další kapitolu, této povídky. Nebudu vám říkat o čem to je, pač to je pro vás překvapení. :) Jinak budu ráda, když se tu objeví nějaké kometíky.


Nikolaj leží docela ve zranitelné poloze. Polibek jí oplatí, jen k tomu zapracuje s jazykem. Obejme jí kolem těla, nespouští z ní oči.
"Můžeš mi vysvětlit, proč jsi tak úžasná?"


"Já ti to asi nevysvětlím. Protože to sama nevím." Stále je nad ním skloněná, její vlasy jí spadají dolů přesně vedle jeho obličeje. Docela ho to i zakrývá. "Neměly bychom pomalu už z té postele vylézt?." Zvědavě pozvedne jedno obočí.
"No a co je dneska za den?" Trochu se zamyslí, ale moc mu to nejde.
"Dneska je pátek." Měla jít do školy, ale probudila se docela pozdě. Na jednu stranu to bylo dobře na druhou stranu moc ne. A popravdě Nikolaj by musel dneska ještě do práce. Což se to nestane. Začal se šibalsky usmívat.
"Nikam dneska nepůjdeme. Ty nepůjdeš do školy a já zase do práce." Jemně se zasmál, poté ještě dodal: "spíš ti dneska něco večer ukážu. Musíš mě slíbit, že to nikomu neřekneš. Už tak jsem v ohrožení, aby to někdo nezjistil…" Nechá větu odplynout. A jen čeká, kdy mu to slíbí.
"Slibuji ti, že to nikomu neřeknu." Ráda by věděla o čem je řeč, ale raději si počká na večer. "Ale i tak bychom mohly už vylézt z postele." Obratně si sedne na kraj postele. Stáhla sebou deku, kousek mu nechala, aby si zakryl svoje intimní místa. Jen jí pozoruje s údivem. Deka, ne deka přesune se za ní. Do ucha jí potichu pošeptá, "jsi moje bohyně. A stále jí i zůstaneš." Byl v tom slyšet i chtíč vůči ní. Natočila hlavu na Levou stranu a pohlédla na něj přes rameno.
"Ty jsi zase můj ďábel." Chtěla ho nabudit k tomu, aby jí chtěl víc. Což on jí už podlehnul. Nedělá to schválně, nedělá proto, aby ho jen o něco obrala. Dělá to proto, že ho miluje a chce si ho obrovsky užít. "Půjdeš semnou?" Ani nemusela znát odpověď.
Chtěla jít do koupelny. To taky šla, ale sebou tam měla svalnatějšího chlapa. Nevydržely ten chtíč a znova se tam pomilovaly. Poté sprcha vykonala to, co měla. Oba dva vyšli poměrně oblečený. Jen Nikolaj neměl triko. Rád se procházel po svém domě polonahý. Někdo by se ani nedivil, kdyby tam pobíhal jen ve spodním prádle. A proč by ne když měl dům pomalu odříznutý od světa. Am měla na sobě triko a nějaké lehčí kalhoty.
Jejich den ubíhal docela rychle. A to skoro nic nepodnikaly. Jen trochu se pouklízelo nebo dojely do města, něco zařídit. Ale tak aby to vypadlo, že tam jednou pracovně ne soukromně. Bylo by trochu blbý, když by zastavil před hospodou s Ferrary a ještě k tomu je tak trochu pod kapotou vylepšené. To byla ta nejmenší překážka. Ale ta větší překážka byla to ani někoho nepotkal z protivnických gangů a oni hnedka neběželi na policejní stanici ho udat. V tom by taky neměl být problém. On by se z toho vysekal. Má nato dost peněžních prostředků. A ještě k tomu obhájce, který ho kryji při jeho večerních nekalostech. Další podivností na něm je to, že když se vystavuje slunci, stříbru, česneku nebo svěcené vodě nic mu to neudělá. To je záhada i pro Am. Ta je přesvědčená, že je normální upír. Ale to jí dokázalo to jak jí před X dobou odvedl z internátu. Jeho celý život je jedna velká záhada. A ona v tom jeho životě je jedna velká tečka, která to spojuje dohromady a drží to na uzdě.
"Můžeš mi prozradit, jak to děláš?"
" A co jak dělám?" Upře zrak na Am. Na tvář své vyvolené.
"Že tak všechno dokonale zvládáš. Jak tvůj profesionální tak určitě i ten druhý život." Na to se Nikolaj zamyslel a jen pokrčil rameny. "Popravdě ani nevím. Možná tím, že nejsem na všechny ty věci sám. Možná to je tím, že mám lidi, kteří mně pomůžou. Udržet všechno. Mezi ni my jsi ty nebo spíš ty jsi na prvním místě." Sleduje její reakci. Ona se jen usmála a pohladila ho po tváři. Podívá se na hodiny a potom opět na něj. "Asi je už pomalu čas ne?" Neví o tom nic co se dělo pod domem, když ona třeba spala. "Ještě čas. Až uvidíš přijíždět auta, teprve tam půjdeme."
Za nedlouho se tak stalo. Začaly přijíždět mnoho aut. Vypadalo to, jak kdyby najížděly do domu. Popravdě zajížděly pod dům. Na jedné straně budovy stály obrovské titanové vrata. Vedou do spodu domu. Pod domem se tyčí obrovská hala kde se vejde minimálně stovka lidí. Přitom ta hala slouží jako úkryt pro závodníky, taky jako nejlepší místo pro mejdany. To co je dole nahoře není slyšet. Nikolaj si přišel pro Am na pokoj. Opět vypadala nezkrotně a to jenom měla na sobě kalhoty a krátké tričko.
"Jsi, připravená lásko?" Zastaví u ní docela dost blízko. Přitom jí políbí na čelo.
"Ano jsem." Pohlédne na něj svýma hnědýma očima. Usmála se po polibku, který dostala. "Jsem zvědavá, co mi ukážeš."
"To budeš hodně překvapená." Pravou ruku ovine kolem jejího pasu a přitiskne si jí k sobě. Rozejde se někam po době. Sejde ze schodů, přes halu k těžkým dveřím. Amanda ho následovala v každém jeho kroku. Prošla dveřmi a šla o dalších schodech dolů. Tentokrát byly železné a tak trochu nestabilní. Nikolaj jde za ní, než se zastaví na půlkruhovém balkonku. Kolem dokola je zábradlí jen na jednom kousku chybí. Tam vedou další schody dolů do místnosti nebo spíš do haly. Pod jejich nohama se to plní auty a lidmi. Počet zaparkovaných aut prozatím je kolem třiceti a další přijíždějí. Nikdo by netušil, že doopravdy Nikolaj vládne tak velkému a silnému gangů. Jenže to není všechno. Jeho status je Special Boss. To znamená, že vládne čtyřem. Dokázal spojit několik jezdeckých gangů a moc si toho nevydobyl. Mezi tyto gangy patří: Dragon, Panters, With Tiger a Phoenix. Dragoni jsou jeho. Co se týče těch ostatních, těm vládnou jejich Bossové, akorát nad sebou mají ještě Nikolaje.
"To jsem netušila, že máš tak velkou rodinu." Zašklebila se.
"Spíš se tomu dá říct; Můj druhý život." Opírá se o zábradlí a dívá se dolů.
"Neboj, nevládnu tomu sám. Měl bych v tom potom nepořádek. Tak jsem to musel rozdělit na několik skupin."
"Jaký třeba?" Je strašně zvědavá.
"Skupiny od A do F." Podívá se na Am a vidí na tu zvědavost. "Skupina A jsou tři bossové. Já jsem taky boss ale s označením Speciál Boss. Někdo kdo vládne několika gangům." Usměje se. Může jí říct všechno a ví, že to nevyžvaní. Am potichu promluvila. "Takže jsi někdo, kdo drží stráž nad každým, když udělá hloupost nebo jezdíš závěrečný závod, je to tak?" V hlase jí zazněl i strach o něj. "Ano je to tak. Ale taky ani jezdit nemusím, pokud ho zastaví ty ostatní. Taky můžu být něco jako záchrana brzda." Hala se zaplnila k prasknutí.
"Každý Boss má minimálně na starost až dvacet závodníků. Já mam jak svoje tak někdy i jejich." Am se dívá dolů a pozoruje všechny ty závodníky. Někteří pozorují i jí vedle Nikolaje. Nikolaj je zajímavý tož upír. Zamává rukou na Dj. Pustí nejdříve zahřívací melodii, do toho něco řekne a potom teprve začne pořádná sešlost. Am se usadila na nějakou měkčí pohovku. Skrčila na ní i nohy. Nikolaj pozoruje tu haldu lidí a aut. Přechází ho tím zrak. Nikdy netušil, že bude něčemu takovému vládnout.
Z ničeho nic vyběhne po schodech nahoru na ten balkonek jeden ze závodníků. Patřil k Nikolajemu, už jen kvůli tomu, že na sobě měl bundu se znakem gangu. Zarazí se při pohledu na Am. Je opravdu krásná na její mladý věk. Odtrhne od ní zrak, když si ona sama všimne, že jí pozoruje. Přejde k tomu hlavnímu. "Nikolaji máme problém." Jeho naléhavý hlas byl opravdu naléhavý.
"Jaký problém?" Podívá se na toho závodníka. Závodník ze sebe vykoktá.
"Seveřané chystají velký útok na tvoje území. A co je nejhorší? Taky vytvořily jednu společnost. Budou utočit na čtyřech místech a jejich Bossové nejsou jen tak lehký. To znamená to, že nemáme proti nim šanci!" Řekl to proto, že Nikolajovi pomocníci jsou někde pryč, jak kdyby se po nich slehla zem. Nikolaj rupe zlostí. Jeho adrenalin se zvětšuje. Nesnáší seveřany. Jsou to jeho největší rivalové. "Do prdele!" Zvýšil hlas. Taky moc dobře ví, že po skupině A se slehla zem. "No nic. Zkuste vyhledat elitu a všem ostatním řekněte ať se přípravy na nájezdy. Dokud se objeví, musí poslouchat mě. Teď běž, vezmi si sebou dalších pár lidí a najděte je co nejrychleji." Podívá se opět dolů z balkonku. "Ještě jedna věc. Kdy to mají v plánu?" závodník polkne a zakroutí hlavou. "To už nevím, jen říkaly něco o dvou denní lhůtě. A prý že to nebude jen tak lehký." Odporučil se bez toho aniž, by něco řekl. Schody seběhl docela dosti rychle. V tom davu sebou stáhnul dva lidi z Dragonů. Všechno jim řekl na klidném místě a vydaly se hledat skupinu A.
Nikolaj sedne si vedle Am do gauče a zaboří svou hlavu do jejího krku. Něco si začne brblat pod fous. Ta ho hladí po jeho krátce střižených vlasů. "Pšššš. Zvládne se to." Obejme si ho a jemně ho políbí na ucho. "Jsi, nemyslím. Pokud to tak bude, už se moc neuvidíme." Pozvedl hlavu nahoru a zadíval se jí do tváře. To by pro něj znamenalo zničení světa. Asi by nevydržel bez lidského tepla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sima Azael SongeNoir Miséricorde Sima Azael SongeNoir Miséricorde | Web | 12. října 2011 v 19:01 | Reagovat

pekná kapitola .. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama