kapitola 3

19. října 2011 v 13:01 | Lumieree |  The Vampire, his life and I 2

Tak a další dílek je na světě. Jako vždy každou středu. :) A pokračujeme dál zatím se nic velkého neděje. :D:D

Kdyby to náhodou nešlo nebo se nezobrazovalo tak až se v pátek vrátím tak to opravím aby jste si to popřípadně mohli přečíst.


Přitulí se k ní blíž. Uklidňuje ho její přítomnost. Am ho nepřestává hladit po jeho vlasech, na tváři má přitom vykouzlený úsměv. "Rád se tulíš viď." Má neustále příjemný hlas. Dokáže uklidnit ale i potěšit. Na její otázku pokyne jenom hlavou. Pomalu jí tahá do jeho světa. Do světa peněž, aut, válek, a hlavně do světa, který je přístupný jen některým. Ona má výhodu, že se tam dostala velmi rychle. Může navazovat nové kontakty. Jen jednou nevýhodou je - musí se z části schovávat před policií. Pokud se do toho vloží Nikolaj, nebude to žádný problém a jeho právníci jí z toho vysekají.

"Jak jsem mohl bez tebe žít takovou dobu? Jak je to jen možný?" Ptá se sám sebe ale nahlas. Tak aby ho jen slyšela ona. "Na tyhle otázky není odpověď. Nebo to je tím, že jsi můj zázrak…" Chvilku se odmlčel a potom ještě dodal "… můj sen, moje láska." Nebylo v tom slyšet žádné zaváhaní. Dokonale to vyslovil. Am to zahřálo na srdci. Sladce mu do ucha promluví. "Ty jsi zase můj vysněný princ. Ty jsi někdo kdo vyvrtal do mého srdce díru a usadil ses tam." Jemně ho políbila na rty. Přestane ho hladit a rukou mu spíš zajede do kratších vlasů. Začne si s ni my hrát.
"Víš, že si tě ani nezasloužím?" Bylo to upřímné ale i tak trochu smutné. Na jednu stranu má pravdu na druhou ne. Zatím je jediná, která ho dokázala zkrotit.
"Pročpak si to myslíš?" Opět je strašně zvědavá nebo spíš je pořád zvědavá.
"Proč? Asi tím, že já jsem bastard a ty nevinná dívka. Také jsem monstrum, které ti může ublížit, když se nebudu ovládat. Nebyl bych rád, kdyby se ti něco stalo. Už jen kvůli tomu, že bych ti to způsobil sám. Taky mě slib, to že když se nebudu, ovládat půjdeš stranou nebo utečeš." Dívá se jí naléhavě do očí. Nechce jí ublížit. Nechce, zní udělat to, co je on sám.
"Ne ty nejsi monstrum. Jsi jen někdo, kdo je výjimečný. A slíbit ti to nemohu." Ta chce být, zase sním v každé chvíli, kdy on to potřebuje. Nehodlá ho opustit. "Ale ano jsem. Ty to nevidíš? Jsem jen tvor, který pije krev." Na jeho tváři to je vidět, že mu to dělá starosti. "Ale ticho. Nevím, jaké je to pít krev. Ale vím, že určitě se dokážeš ovládat. Máš pevnou vůli." Tím to jejich rozhovor končil. Oba dva už upadly do hudby a klidu.
Po dvou hodinách stráveného jen tam kde je hudba a mnoho lidí. Objeví se na balkonku jeden člověk z těch, pro které dal poslat. Nikolaj zrovna v tu dobu měl své zuby zakousnuté v krku Am. Pozvedl oči nahoru a podíval se na osobu. Pustil se jejího krku, jemně jí olízl ranky. Nechal jí na sebe spadnout aby si odpočinula. Am leží na něm, při nejlepším má zahalenou tvář vlasy. "To tě už našli?" Promluvil výstižně ale i tvrdě. "Ne našel jsem tě sám." Promluvil polo blonďatý muž se šedozelenýma očima. "Jsem tu jako první. Slyšel jsem nějaký ty zvěsti. Ale tobě už se to určitě doneslo." Upře zrak na Amandu. Nikolajeho oči jsou černé. Ještě se nedostaly do jeho základní barvy.
"Ano doneslo. A možná tě taky něco napadlo."
"Jasně, že ano. A to že budeš potřebovat pomoct. Hned mě bylo jasný, že pro nás pošleš, aby nás našli."
"Dvou denní lhůta. Víš, co to znamená?" Sleduje toho muže.
"Za dva dny je útok." Zašklebí se, ale stále upírá zrak na Am. Popravdě nejde vidět, jestli se dívá na ní nebo na něho. Nosí dost často tmavé brýle. "Hm? Našel sis oběť, která ti dobrovolně poskytne krev?" Nato Am natočí hlavu tak že jí spadnou všechny vlasy z obličeje dolů. "A ještě k tomu takovou krásku."
"Vynechej jí z toho. A není to oběť." Podívá se na ní a na důkaz toho že není oběť, jí políbí na čelo. "Kiro, dej si pohov." Sleduje ho jako v hlavě. "Niko, nezlob se. Nikdy jsem ti nechtěl ublížit. A taky by to bylo zbytečný. Protože ty mě ještě přežiješ." Sedne si do jednoho křesla. Sundá si brýle dolů. S jeho malinko se zvednutým nosem vypadá jak roztomilé prasátko. Ale na jeho mladý vzhled to nemá vliv.
"Já vím."
"Copak je ona. Člověk, nejhorší spojení. Nechci ti nějak radit, ale to nevěstí nic dobrého. A ještě k tomu musí být dost mladá."
"Ano je mladá. Její teprve sedmnáct let. Ale na její věk je velmi krásná a vynikající." Šibalsky se zasměje. Tím nedopatřením jí probudí. Moc toho nenaspala, ale to jí asi nebude vadit. Otevře oči a podívá se na Nikolaje a potom na Kira. Trochu polkne, není si jistá. Tím jak si není jistá a ještě k tomu je slabá se trochu natiskne na Nika. Obejme jí, aby v ní vyvolal bezpečí. "Asi jsem tě probudil viď?" Promluvil jemně na Am.
"Tak trochu. Ale to nevadí." Neustále a vždy bude mýt příjemný hlas. Taky se ještě usměje. Poté otočí zrak zpět na Nikolaje. "Chtěl bych ti někoho představit. Ten klučina, který vypadá, jak roztomilé prasátko se jmenuje, Kiro. Kiro tohle je Amanda. Někdo, kdo mě dokáže zkrotit." Nebyl moc rád, že je musel představit, ale to ještě udělá dvakrát nebo jednou. Am sedne si a trochu se upraví. Hlavně si jemně prohrábne vlasy, aby si je urovnala. "Těší mě, Kiro." Se, jen usmál mile. "Mě taky Amando." Tak a první ze skupiny A je na světě.
Am se ho ptá na nějaké otázky. On jí velice rád odpovídá. Vidí prvně pořádnou holku, která se nebojí Nikolaje. Taky jí odpoví na pár otázek ohledně jeho gangu, kterému vládne - Překvapivě to jsou White Tiger. Začíná mýt z něho velice dobrý pocit.
Čas plynul jako voda a závodníci už pomalu usínaly v autech. Hala se pomalu uchylovala ke spánku. I na Nikolaje už upadal spánek. Odešel po boku své milované do pokoje. Tentokrát do jeho pokoje. Kiro ,se dostavil ke svému autu značky Porsche. Je dosti zazobaný takže jich má víc. A odjel si do svého sídla. To i Nikolaj ale to auto vůbec nevytahuje. Možná jen při posledních závěrečných závodech ho vytáhne. S tím autem si není radno zacházet. Je rychlé ale i nebezpečné. Jediná špatná chyba a je jak po autu tak potom, co seděl za volantem.
Nikolaj ulehá do postele. Jen, co složil hlavu do polštáře, v tu ránu usnul. Jeho milovaná si lehla vedle něho. Té zase chvilku déle trvalo, než usne. Tentokrát to není noc plná vášně, ale příjemná noc. Oba dva vypadají velmi roztomile vedle sebe. On je takový zběsilý a ona je klidná. To dává velmi příjemný protiklad.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Xoxo ♥ Vanessa Xoxo ♥ Vanessa | Web | 19. října 2011 v 13:59 | Reagovat

ta je užasná ;)

2 Xoxo ♥ Vanessa Xoxo ♥ Vanessa | Web | 21. října 2011 v 22:25 | Reagovat

fajn a co ty?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama