Kapitola 4

26. října 2011 v 16:51 | Lumieree |  The Vampire, his life and I 2
A jeje, moje osobnost málem zapoměla vám přinést další dílek této povídky. Ale vzpoměla jsi a to je dobře ne?? No a přibyde nová postava. Nejdříve to byl Kiro a tentokrát to bude žena. Dál vás o to připravovat nebudu. :PP


Kiro už z brzkého rána je nakvartýrovaný u Nikolaje doma. Nikolaj ještě ovšem spí vedle své milované. A co tam vlastně Kiro, dělá? Sedí u XBoxu a paří auta. Ne nesedí, popravdě kuchtí snídani. I když nato možná vypadá prostě, to je velmi dobrý kuchař. Tentokrát je oblečený jen v prostých kraťasech. No není se čemu divit, když venku to hicuje. Dokončí snídani kolem osmé hodiny ranní. Odloží to hotové na stůl, jeho kroky následují do pokoje Nikolaje. Zastaví před pokojem a svým sladce hrubším hlasem promluví.


"Vy dvě hrdličky vstávejte. Přijdete o svojí porci snídaně." Zašklebeně se zasměje a odejde zase zpět do kuchyně. Amanda se po hlasu Kiry probudila a malinko se protáhla. Jenže Nikolaj stále spí. Nevypadá na to, že by se, chtěl nějak zrovna moc probudit. Pokusí se ho probudit něčím velmi příjemným. Jemně ho políbí, už jen chvilku čeká, jestli otevře oči nebo bude, spát dál. Ale povedlo se dobře, Nikolaj otevře oči.
"Dobré ráno Sněhurko." Zazněl jemný hlas. Sám odvrátil na jeho vílu lásky oči a usmál se.
"Dobré ráno hvězdičko." Opravdu to je u něho něco neobvyklého. Jako první ale ovšem posadí. Celou noc byl jenom v džínech. Po jeho těle bez trika sjede dolů deka. Spíš nedá se tomu říct deka ale slabší přehoz neboli napodobenina deky. Protáhne se široce, ještě hlavu zaboří do polštáře.
"Copak, že ses tak brzo probudila?"
"Probudil mě Kirův hlas." Až teďka jí něco dojde. "A vůbec co tu dělá, Kiro?" Ne, že by ho chtěla vyhodit, jen jí to velice zajímá. Nezná zvyky, které se týkají jeho gangu. Am vyklouzne z postele jen v tričku. Sáhne rychle po svých kalhotách a navlékne si je. Mile se podívá na něj a vezme ho za ruku a vytáhne ho z postele. Dál ho táhne po studené zemi bez bot do kuchyně. Tam už čeká, Kiro v zástěře, krátkých kraťasech a tričku v krátkém tričku bez rukávu. Jeho tělo je taky jemně pokryté svaly. Ale nemá je tak vypracované jako Nikolaj. Otevře pusu.
"Cože?" Civí na Nikolaje. Když ho viděl na posledy byl to plochý bastard.
"Niko? Neříkej mi, že jsi tohle zvládnul za půl roku." Úplně mu tím vytřel zrak.
"To?" Ukáže prstem sám na sebe. "Jo. A hlavně nezapomínej na to, že jsem upír, takže všechno zvládnu snadno. Tomu se, říká pech." Zasměje se. Sedne si ke stolu a přisune si k sobě misku s jídlem. Am ho následuje. Též si sedne ke stolu a prohlíží si tu směsici jídla co má v misce. "Copak to je?" Podívá se na Kira. Opětuje pohled a usměje se nevině. "Obyčejný těstovinový salát s kuřecím masem, s trochou kari a malinko chilli." Vyskočí na linku a tam si sedne. Podívá se z okna ven.
Venku vidí přijíždět, známe auto. To znamená, že se pomalu všichni sejdou. Buď je našly, nebo se to dozvěděly samy. Ale to spíš už Dragoni je našli. K domu přijíždí krásně oranžové auto značky Mitsubishi evo X. Nemá ho jen ta dotyčná osoba tu stejnou značku má i Kiro a Niko. Tyhle auta používají jen na nějaké srazy, ale ta dotyčná osoba ho používá pořád. Musí, mít v garáži minimálně ještě jedno náhradní auto. Z úhlu Nika a Am není ven vidět - nebo možná ano ale jen na stromy.
"Máme asi návštěvu." Promluvil, Kiro trochu tajemně ale i vesele.
"Kdo?" Zeptal se obratně druhý chlap v domě. Přitom se podíval na Am, která se mezitím pustila do jídla. Jeho napadla jediná osoba, která přijíždí vždy jako druhá a to Briana - mrcha za všechny prachy. Dostane skoro každého, na koho si jen ukáže. Jen se jí to nepovedlo u Nikolaje. Toho chtěla taky dostat, ale on jí velice dobře odolal. Taky je dobrá mechanička a dobrá jako někdo kdo odklízí jiná auta z cesty.
"Hádej. Oranžová." Tím potvrdil Nikolajemu, že to je Briana. Jejich další Eso jezdí jako poslední. Jenom z těch tří. Nikolaj si dává na čas. Kiro, se dívá neustále ven. Až po pár minutách teprve vidí vystupovat hnědovlásku s delšími vlasy, než má Am. Taky je má rovnější ale barvou si jsou podobné. Její vyzývavě namalované oči, dokážou svést anebo uhranout. Zavřela auto a pomalu si to kráčí dovnitř. Do domu Nikolaje.
"Nehodláte se mě taky takhle náhodou usadit, že ne?" Bylo to mířeno na Kira. Sleduje ho ostře.
"He? Já to nebudu. Já ti jen chodím vařit." Nakloní hlavu na stranu. "Ale pokud jí nevyhodíš tak se ti jsem, klidně nakvartýruje. A budeš mýt po-" Nedořekl jen to slovo. "Bude to na nic a ona bude muset semnou." Ukáže hlavou na Am. Nikolaj to bez ní nevydrží. "MNO to se ještě nějak dořeší." Am je tak trochu nechápe, snaží se to pobrat. Na sobě dá taky znát nevědomost. Do toho tam vejde Briana a přijde si tam jak modelka.
"Hm? Niko? Z tebe je ale chlap." Promluvila sladce. Am se z toho udělalo špatně a zvedla se od stolu. Ta holka se jí prostě nelíbí. Nikolaj jí chce zastavit, ale Am sebou trhne a jde do pokoje. Nikdo jí takhle nevytočil lehce jak ta holka. Ne že by žárlila - nehodlá být v společnosti nějaké holky, která slintá kvůli němu a ještě to dává najevo. Briana si projede Amandu s jemně pozvednutím pohledem. "He? Ta holka je tvoje, Kiro? Jako nic moc." Nikolaj je otočený k Brianě zády. Jeho oči začínají černat. A to pro ní nevypadá dobře. Kiro, mu vidí do tváře a jen se děsí, přitom polkne. Bez mluvy naznačí, že to není jeho holka, ale ukáže na Nikolaje opatrně.
"Co ode mne chceš?" Řekne už jemně nasraným hlasem. Potom se otočí na Briana a začne jí vraždit pohledem. Zvedne se a jde za Am. A popravdě si ani nepočkal na odpověď. Kiro, jen pozoroval, Brianu tak nezáživně.
"Co jsem tak hrozného řekla?" Ve tváři má nevinný pohled. Vždy jsi, uvědomí pozdě, že naštvala Nikolaje. No popravdě - je skoro stejná jako Niko. Ne tím chováním ale rasou. Ona je na rozdíl od něj jenom poloviční upír. Je důkazem lásky mezi upírem a člověkem. A to ani člověk nemusí vědě, že žije s upírem. Oni to dokážou velice dobře ukrýt.
"Brio. Už to není, jak to bývalo. Byly jsme dlouho pryč a na něm to něco zanechalo. A sama dobře sis mohla všimnout, že nechce myslet na minulost. A ta holka se jmenuje Amanda, dál už nevím." Sedí stále na lince a ještě potichu dodá. "Brií. On tě nemiluje. Miluje Am z hlouby srdce." Povzdychne si a koukne na stůl. Přesněji se zaměří na ty misky, kde bylo jídlo.
Uběhlo několik minut ticha a dolů se opět vrací Nikolaj ale v doprovodu jeho lásky. Už má na sobě i bílou košili se čtyřma černými pruhy na pravé straně. Jeho krátce střižené vlasy nejsou uhlazené ale dosti rozcuchané. Vypadá to, jak kdyby tam měl vrabčí hnízdo. Jeho milovaná je oblečená jak do města. Prostě jenom tričko, džíny a nějaká ta lehká mikina. Oba dva projdou kolem kuchyně a zamíří si to ven k autu. Kiro, se nehnul z místa a Briana seděla u stolu a listovala v nějakém časopisu. Možná si to už uvědomila - co se týče Nikolaje. Niko s Am, nasedly do auta značky Ferrari a pomalu odjely.
"Udělá pro ni všechno viď?" Pozvedne hlavu a složí časopis na stůl. Kiro, byl zaneprázdněn jeho myšlenkami, dokud ho od toho neodtrhla. "Mohu ti říct, že je toho schopný. I kdyby měl povolat armádu spásy. Mě samotně se Am líbí. Je to milá dívka, a taky se docela dobře určitě rozhoduje. Už jen když jsem viděl, jak Niko, měl zuby v jejím krku a ona ani za tu celou dobu necekla. To bylo, ucti hodné. Doufám, že ty budeš, v tomhle světe její nejlepší kamarádka nebo víc i přítel." Seskočí z linky a jde k ní. Mile se usměje, protože ví, že Bria dokáže být i milá. I když preferuje být jak mrcha.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Xoxo ♥ Vanessa Xoxo ♥ Vanessa | Web | 27. října 2011 v 10:20 | Reagovat

ta je užasná a jo konečně prázky :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama