Únor 2012

Dovolená

29. února 2012 v 18:22 | Lumieree |  Múdre slova Lumieree
Moji milí drazí čtenáři i návštěvnící. Moje osoba, si musí dát na nějakou dobu neurčenou pohov. Má toho hodně a ještě se psychycky připravuje na zkoušky, které mě čekají. Ne nejsou to zkoušky písemný či tak :D Na to mám ještě dost času. :) Ale jsou to zkoušky praktické a pro někoho se zdají lehké pro mě jsou horznou nervozitou. A to není jenom kvůli tomu. Moje mozkové buňky potřebují si trochu odpočinou od psaní. Trochu se zasekli a nemohou se rozhýbat. Proto, děkuji za pochopení a všem SB se omlouvám, že nedorazím a nenavštívím vaše blogy :( Znova děkuji za pochopení...

.... a nyní něco z mého soudku hudby...


X

25. února 2012 v 11:11 | Lumieree
Autor: Lumieree
Info: No k této povídce se asi ani vyjadřovat nebudu :( Jinak děkuji za přečtení...


Prolog

23. února 2012 v 17:20 | Lumieree |  Válka o ženu
Tak vracím se s touto povídkou ale v Remaku, takže se nebude vůbec shodovat s tím co bylo předtím... Prostě úplně od začátku. :) :) :)"Vítejte vzácná paní." Sluha jí vysmekl velký úklon. Převzal si od ní šátek, s doprovodem klapotu podpatku vstoupila do obrovského sálu. Hemžilo se to tam mnoho tanečníky, sluhy, vzácných osobností, ministrů a kdo tam hlavně nemohli chybět, byly potomci pradávných bohů. Dlouhé černočervené šaty lemovali krásnou ženskou postavu a nejen to. Ale i vznešený rod, temperament, osobnost, krásu tváře.

5 Kapitola

22. února 2012 v 17:36 | Lumieree |  The Vampire, his life and I 3
Pátá kapitola se klube na světlo. Není vydařená jako ta předchozí ale snad se i tak bude líbit..."Tak jak to vypadá? Víš něco nového?"

"Ne zatím ne, jen mi to přijde nesprávné, takhle podrazit svého šéfa."

"Mám ho po krk. Zkus ještě něco dostat, z té jeho holky." Muž se opírá o svoje auto a hledí na předním stojící Daphne, upravenou jako vždy připravenou do školy, či do města na nákupy. "Sama jsi v průšvihu a já byl jediný, kdo se tě ujal. Tak udělej něco ty pro mě. A neboj se státní policie, už to ví a čekají jenom na naše postupy." Obejde auto a otevře dveře řidiče. Zmizí za černými skly a s duněním motoru jí tam nechá stát.

"Pokusím se." Promluvila do prázdna za autem.

Pomsta

18. února 2012 v 18:02 | Lumieree
Autor: Lumieree
Info: Hee, já asi k tomu nemám co dodat... No raději si to přečtěte samy a samy mi na to prosím řekněte názor...

4 Kapitola

15. února 2012 v 15:02 | Lumieree |  The Vampire, his life and I 3
Hohooooo a je tu další díleček.... Ho hoooooooooooooooo. Jinak jsem ho musela přednastavit docela brzy abych na to popřípadně o víkendy nezapoměla.


Pohled na tu starodávnou školu, která snad byla postavena z továrny, nebo aspoň ze staleté budovy se nezměnila. A nezměnily se ani pohledy studentů, na nově přicházející. Jen s tím rozdílem, že se někdo vracel po X době do školy. Učitelé co viděly Am, se k ní hrnuly a ptali se jí jak jí je. Ale její nynější bodyguard Daphne jim zdvořile odpovídala, za ní a ještě jim oznamovala, že není vcelku pořádku a potřebuje chvilku času na uklidněnou a zotavení. To ale už někdo byl akční a zkontaktoval poslední dvě osoby.

3 kapitola

8. února 2012 v 18:00 | Lumieree |  The Vampire, his life and I 3
Tak a je tu pokračování co minule nevyšlo a opravdu se za to stydím. A ano, mohla jsem si udělat chvilku na to a napsat to. Ale tentokrát to nic nemění. Je tu a budou další díly této povídky at se děje co se děje ale stále budou vycházet. Dokud s tím neseknu. A tuhle seriovku chci opravdu dodělat, protože se mi i začíná libít a je na tom dosti proseděných hodin u počítače a civění do něj. Třeba až do 3 do rána...


Jen co vysvitlo slunce, jako první na nohou v kamenném stavení byl, Kiro aby zastal místo kuchaře. Díky palačinkám, provoněl každý koutek domu, každé jeho zákrutí, pokoj. No prostě všechno. Připravil na to, i polevu se vším všudy pro šest osob. Půl hodina na to, a přijely i další dva a spícím to trochu trvalo, ale dorazily buď jenom v županu, nebo v kalhotách a další třeba bylo jenom spodní prádlo a dlouhé triko, až ke kolenům. Byla to docela zajímavá podívaná je takto vidět. Ale k tomu nejlepšímu rozebírání nedošlo, k tomu byly opravdu loajální a nevyjadřovaly svoje názory. Am si našla místo na Nikově klíně. Ospalá se k němu ještě mazlila, aby si užila jeho teplo ale i chlad nahého těla. On sama, už zastávala chladnou stránku těla. Jednou rukou jí přidržoval a druhou krmil sebe i jí ještě ospalou.
"Copak, že jsi stále ospalá?"

Postavy - The Vampire, his life and I 3

4. února 2012 v 22:56 | Lumieree
No a máme tu pro další část další dvě zásadní postavy. O té jedné jste slyšeli sekundárně v 2. řadě o Paulovi. A tentokrát se objevuje na scéně už na dost dlouho. A on není sám o kom jste slyšely i mezi tyto patří z 1. řady této serie. A to jsou...

1. Řada

2. Řada

Amanda RiddickNikolaj Brodewick
Daphne CloudBrina Linaberry
Corny BraindKiro Baldin
Ref CollinKim Yong Min = Mini
Nikolaj BrodewickAmanda Riddick3. Řada


O pár let mladší bratr Nikolaje Brodewicka. Dříve byl unesen, aby někdo získal kontrolu nad samotným Nikolajem. Jenže jeho pátrání přestalo a Paul si myslel, že ho už nepotřebuje. Jen do té doby dokud se neukázala Amanda. Rychle se s ní spřátelil a udělal i dobře. I když byl vyhladovělý, se i přesto dokázal udržet na nohou bez krve. Možná, ty co ho unesly se to pak dozvěděly a báli se ho. Povětšinou byl zmlácený a nikdy se nenaučil bojovat. A proto s jejím příchodem, věděl, že se všechno změní a zase uvidí svého bratra. A ano uviděl, i když trochu netaktně. Paul, nyní zastává místo v Amandiný škole jako učitel, který potřebuje nějakou praxi aby popřípadně něco dohnal. Je takový univerzální. Učí především matematiku a ve většině tříd na škole. A tím pádem ho zná i Daphne, jako učitele. Ale jeho pozice ve škole si vyžadovala i něco jiného...