Březen 2012

Kapitola 1

27. března 2012 v 16:02 | Lumieree |  Sorate
A je tu další dílek s posunem času, jak se dalo očekávat. Posunulu jsi jsme jenom o pár let :D :PPopříadně se omlouvám s neshody v ději nebo s časem... Jinak tato část je psaná na jednu stránku.Sedím na studené zemi, opírám se o kamennou zeď. Dívám se k nebi a jen, co vidím je nouze ze života, chlast, prostituce a lidi na něčem závislí. Jak se vůbec živím? Olupování bohatších lidí, krádeží u stánku s jídlem. Přebývám v malém rozpadlém domečku, kam fouká, když je vítr a teče, když jsou lijáky. Je to zase jediný místo, kde je krásně v létě. Připadám, jsi jako už dospělá. Podle věku si ještě počkám. Pěknou řádku let.

1 Kapitola

22. března 2012 v 13:53 | Lumieree |  Válka o ženu
A je tu další dílek této povídky. Trochu to tam zajiskřilo v tom špatnějším slova smyslu. Nebude to moc dobrá kvalita ale snažila jsem se no. Ale i tak doufám, že se to bude líbit.Za oknem překrásně kvetou Sakury. Vánek pocuchává s okvětními lístky na stromech. Pod jedním z nich stojí žena, vánek bere krásně i její dlouhé vlasy. Jenže není tam sama. V blízkosti se nachází další osoba. Tentokrát nebyla ta osoba tolik důstojná jako na plese. Krok byl těžký, pomalejší a nebezpečnější. Žena se neohlédla a nechala osobu, přijít ještě o kousek blíž. Ruce se dotkli hedvábných vlasů, stáhli dozadu, přehodili přes jedno rameno.

Prolog

20. března 2012 v 19:30 | Lumieree |  Sorate

Nová kapitolovka, byla spána jenom na pár kapitol. A doufám, že se bude líbit i se svými nedostatky v textu ale i času. No jo, jsem čech. A na češtinu antitalent :D No nyní je to stránková záležitost. Vždyt to je jednom prolog a to obsahuje jenom krásných 533 slov. A ani se to nezdá, že jich tam je tolik... Tak přeji příjemné počtění, tak i tak... :P :P
"Richarde, ne nedělej to prosím. Je to přece jenom naše dcera. Ne nechávej jí tady." Žena se vzpírala a snažila se dostat z mužova sevření. Její snaha přišla vniveč. Malou holčičku si odvedla stará nemocná žena.
"Omlouvám se." Mužův hlas byl zlomený i odhodlaný. Pevně stiskl třesoucí se tělo kolem ramen, přitiskl ke svému tělu. Třesoucí žena se pomalu uklidňovala, stále si ale vyčítala, že její jediné dítě bylo odvedeno a pořádně ani nevěděla proč. Holčička se každou chvilku ohlédla za svými rodiči, byly jí jen tři roky. Nevěděla, co se děje. Zmizela za rozpadlým rohem starého poničeného domu před svým rozpadem. Dokázal by se rozpadnout jako domeček z karet.

Klopýtala po kostkách s mnoha děr, kaluží a zatuchlinou skoro mrtvých lidí. Kolem sebe viděla mnoho zničených lidí životem a ještě čím horším. Stará žena snad každým krokem kašlala. Z úst a celkového oblečení táhla zatuchlina alkoholu, cigaret, doutníků a mnoha podobných věcí. Kostnaté prsty se obepínaly kolem malé hebké ručičky. Havraní vlásky plály kolem obličeje, tělíčka. Prošla ztrouchnivělými dveřmi, každým pohybem hlasitě zavrzaly panty. Ohlašovali svůj konec.

Statistika - dlouhodobá

16. března 2012 v 21:08 | Lumieree |  Top list
Hehe, nějako jsem na to úplně zapomněla... Tak stává se. :D :D Ale i tak. No jdu vám tu katastrofu ukázat... :D


Navstevnost z 16.1. - 22.1. 2012 je:
Pondeli: 6
Utery: 7
Streda: 5
Ctvrtek: 2
Patek: 0
Sobota: 10
Nedele: 7

Celkem: 37


Navstevnost z 23.1. - 29.1. 2012 je:
Pondeli: 4
Utery: 4
Streda: 5
Ctvrtek: 7
Patek: 6
Sobota: 10
Nedele: 13

Celkem: 49

Sorate

16. března 2012 v 18:42 | Lumieree |  ..::Rozcestníky::..

Info: Menší vyprávění z pohledu dívky, o které to je. (Tedy aspoň pokus určitě v tam budou rozbroje) Nejdříve vypráví docela stručně. Poté se zastaví u toho, jak se zachovala poté, co způsobila jednomu městu opravdu dost potíží a dost mrtvých obětí a několika opravdu na pokraji. Objeví se tam i postava z minulosti, kterou se snažila zazdít. A potom, úplně nová. Co jí pomohla s ni samotnou.
Status: DOKONČENO
Žánr: Fantasy, menší romantika, životopis
Autor: LumiereeLumíček se vrací z dovolené

16. března 2012 v 18:10 | Lumieree |  Múdre slova Lumieree
Hohooooooo, moje osobnost se vrací zpátky mezi vás. Po dlouhých cca 14 dnech se zase vracím a sebou i přináším novou povídku. Ne zatím vám o ní nic neřeknu :P... Já vím, stejně to skoro nikdo nečte. Tuhle stránku, beru něco jako deník, kterému mohu svěřit svoje myšlenky a přitom o tom, ví celý svět. Ne že bych to nějako řešila. Ale je to tak. Asi si o mě myslíte že jsem cáklá! :D To taky, že jsem a navždy budu. Nikdy asi nevylezu z toho, co jsem nyní. Moje myšlení 5 letého haranta, jen tak se nezmění. Nééé, nebojte jsem rozumná.
Hm..... *zamyšlení* Ještě díky odpočinku, jsem si uvědomila pár věcí a dalších pár zažila. Nejsou to zážitky na celý život ale tak na dva tři měsíce úplně stačili. :) A jinak, už nám přichází léto. A proto doporučuji užíejte si ty krásné slunečné dny, jako dary od boha. Může být ještě hůř.