Červen 2012

Rodina Zabijáků aneb A Kurva!

29. června 2012 v 15:00 | Lumieree |  ..::Rozcestníky::..


Děj: Zapojila se toho jedna rodina, která už po tři generace působí na tomto poli. Každý člen rodiny, popíše jakou dostal práci a jak jí vykonal a na kom jí vykonal. Použíjí taky nějaké ty intriky aby se k těm lidem dostaly. Možná trochu popíší svoje pocity. Prostě se nechejte překvapit tím, jak svojí práci vykonají a s jakou elegancí.

Status: DOKONČENO

Autor: LumiereeRodokmen

26. června 2012 v 12:39 | Lumieree |  Sny E. Nightmare
:) Zdravím, přináším vám tentokrát už včas další kapitolku mé slečny Evelyn a vypráví dál, co se dělo za ten den v životě. A to jak postupuje v tom všem. Uvidíme, co se stane v tomto dílku.Už zase sedím v té nudné škole a hledím na tu krásnou, tabuli. Nevím, o čem se tato hodina ale podle rychlého zamyšlení se jedná asi o rodokmeny známých osobností v právu a podobně. Tato témata mě moc nebavila, pač, vždy jsem na to mohla dělat moc dlouhý rodokmen mé rodiny.

"Hele nemáš, něco k jídlu?" Ozval se vedle mě spící Samík. Takto mu na veřejnosti nemohu říkat. Zabil by mě. A o svůj krček, doopravdy nechci ještě přijít.

"No, něco by se možná našlo." Vyřkla, jsem to opravdu potichu. Nechci, aby mě zase poslaly k tabuli nebo zase k řediteli. "Máš hlad?"

Dívám se

23. června 2012 v 12:39 | Lumieree
Info: V této povídce žádné přímé věty nejsou. Jde jen o to, jak se to vypráví někomu jinému. Jak se prožívá několik dalších chvil v životě mladé dospělé dívky.
Autor: Lumieree
Poznámka: Formát vyprávění

Výměna názorů

22. června 2012 v 14:24 | Lumieree |  Sny E. Nightmare
Je tu další kapitolka. Já vím, zapomněla jsem na ní jí dát v neděli, do přednastavení aby vyšla. A uvědomila, jsem si to až v pondělí ve škole na compech, když jsem tam byla. A tak se velice omlouvám, a dávám jí dneska. Zítra se můžete těšit na jednorázovku. :)Po dobrém ránu a snídani nastala nedobrá škola. Kde jsem trpěla urputných šest hodin dlouhého kecání do života. Cpaní zbytečných informací do našich malinkatých mozečků. To jsem ale ještě netušila, že si něco po škole slíznu. A co by. Nebylo by to tak špatné.

Sedím si tak krásně na své lavičce za školou po škole. Nejím ty blafy, které vaří tahle škola. Já mám poctivou domácí kuchyni. A zapomněla jsem dodat, že doufám, v tom že jsem Samuel, přijde.

"Bojíš se semnou mluvit?" Docela mě překvapil. To snad chtěl dostat ránu?

"Nepřibližuj se ke mně zezadu. Ne nebojím, jen mě to tak napadlo." Zamával mi papírkem před očima. Rychle jsem mu to vytrhla z prstů. Už neměl černě nalakované nehty. Postavila jsem se jenom pár milimetrů před něho. Sundala, jsem mu opět kapuci. "Takhle se mi líbíš víc. A já mám ráda rozhovor z očí do očí."

"Nehraj si semnou. O co se sakra snažíš? Dala sis s někým sázku či co?"

"Ne, takhle to neber." A sakra trochu jsem ukázala slabost, musím to nějako zamaskovat.

"Tak jak? Problémová holka, se chce z ničeho nic bavit semnou?"

Top list: 2x Statistika

19. června 2012 v 8:15 | Lumieree |  Top list
Omlouvám se ale zapomněl jsem to jsem dát v pátek a dneska jelikož je pondělí, tak přidám i z minulého týdne jak to dopadlo.
Jinak vám přeji příjemně prožité dny na umření :D A doufám, aby jste nedostaly úpal nebo se neobjevily v nemocnici a hlavně se válely jenom u vody. A těm co musí trčet ve škole přeji mnoho klidu a neumření na teplo... :) :D


Navstevnost z 4.6. 2012 - 10.6. 2012 je:
Pondeli: 6
Utery: 7
Streda: 2
Ctvrtek: 2
Patek: 2
Sobota: 3
Nedele: 7

Celkem: 29


Navstevnost z 11.6. 2012 - 17.6. 2012 je:
Pondeli: 1
Utery: 1
Streda: 2
Ctvrtek: 1
Patek: 2
Sobota: 3
Nedele: 3

Celkem: 13Žaloba

12. června 2012 v 15:24 | Lumieree |  Sny E. Nightmare
Tak a je tu kapitolka s názvem Žaloba, tady se už objeví Evelynin tatínek v jiném světle. V takovém, při jakém by se mohl objevit jedině pravý gentleman a muž v jednom.Do mé třídy přišel ředitel školy, odešla jsem s ním do jeho kabinetu. A hejle, tam čekala maminka našeho napomádovaného mladíka s rozbitým nosem. To zase bude výslech, určitě to budou stát za tím blbcem a chudák Ester obviní za to, že ho křivě obvinila.

"Posaďte se, slečno." Ředitel ukázal na jedno ze svých luxusních kožených křesel.

"To ona praštila mého syna!" Vyštěkla, bože ta fakticky vyštěkla jako pes. Myslela si, že mě tím zastraší? To ani náhodou. Na tváři jsem si vykouzlila nezajímavý pohled.

"Ano. Byla to ona." Ředitel to neměl asi moc pod kontrolou. A co, je to jeho problém.

"Vyhoďte jí ze školy." Začala syčet jako had, božíčku ona je snad každým zvířetem na celé planetě. Teďka by se hodila jako kráva. To ale nechám na ní, jak se ještě holčička ukáže. "Nebo jí dejte podmínečné vyloučení a chci, aby se přede mnou omluvila mému synovi." Seděl v křesílku a měl pro strach uděláno. Určitě skáče, jak maminka píská, když je doma. A ve škole si vyskakuje na mladou holku.

Top List: Tutu tudu

10. června 2012 v 15:46 | Lumieree |  Top listNavstevnost z 28.5. - 3.6. 2012 je:
Pondeli: 4
Utery: 2
Streda: 1
Ctvrtek: 2
Patek: 5
Sobota: 4
Nedele: 10

Celkem: 28

Tak to je konec

5. června 2012 v 12:03 | Lumieree
A máme tu další kapitolku. Tady se trochu něco vyvine mezi Evelyn a Samuelem. Nevím, zda li to bude v dobém nebo zlém. Zdá, se jí další sen, který se uskuteční... Možná dřív, možná dýl..."Evelyn? Proč jsi tak bledá?" Blonďatý anděl se nade mnou zas a opět skláněl. Já se tím směrem nemohla podívat.

"Ale nic." Mojí pozornost upoutal vyřezaný vzor v rohu lavice. Byl stejný, jako měl Samuel na zápěstí. Chvíli jsem doufala, že to tak vůbec nebude. Potom mě napadlo, že na tomto místě taky tráví nějaký ten čas. Vzala, jsem papír a tužku a napsala vzkaz. "Tak dobrá. Zdál se mi sen o klukovi, s olivovou pletí a rysy pro pravého Evropana. Ve snu se měl zastřelit. Ale já vedle něho sedím v lavici a mluvím s ním. Buď jsem paranoidní, nebo je to duch." Vzkaz jsem zastrčila do díry mezi kusy dřeva. Nechala jsem to tak aby tam aspoň byl vidět roh. Pohladila mě po vlasech.

"Tak to se ještě nikdy nestalo, aby někdo po tvém snu žil. Nebo se to nestalo." Hleděla na mě jako moje máma, když si o mně dělala starosti. Na blázinec mám už zajednáno. Objala mě kolem ramen a přitiskla k sobě. Moje druhá máma. Miluju jí jako kamarádku a tak to i zůstane. V chodbičce mezi regály jsem zahlédla něčí postavu. Nemohla jsem rozpoznat koho. Učebnice jsem si smetla ze stolu do tašky a odvedla sebe i Ester pryč. Za rohem nějakého regálu jsem se zastavila s tím, že si odtamtud něco půjčím. Jí jsem poslala pryč. Vykoukla jsem z poza rohu a zahlédla známou mikinu. No jasně Samuel, asi našel můj vzkaz a četl ho. Když se chtěl rozhlédnout, musela jsem se schovat. Vzápětí na to, jsem se vydala za Ester.


Top List: Zase ten pátek :D

1. června 2012 v 16:30 | Lumieree |  Top list


Navstevnost z 21.5. 2012 - 27.5. 2012 je:
Pondeli: 5
Utery: 4
Streda: 5
Ctvrtek: 2
Patek: 9
Sobota: 5
Nedele: 8

Celkem: 38

No jo no :D:D Kolísá to a jeto hrozný :D Ale nezkazí mě to náladu... :)