Červenec 2012

Není mi to právem

25. července 2012 v 17:52 | Lumieree |  Sny E. Nightmare
Velice se omlouvám já dneska ráno vstala a myslela jsem si, že je dneska uterý :D A ono prd je dnes středa a já se s omluvou vám přidávám dneska tu to kapitolku...Trčím v místní knihovně a přede mnou leží kniha se jménem Evelyn a píše se o tom, jak to doopravdy bylo. Táta mi opravdu řekl pravdu, všechno to bylo obsaženo v knize. Ne že by to bylo vyprávění ale spíše jako životopis Evelyn. Kupodivu, to bylo spáno ještě ručně. Inkoust byl stále zachovaný, místy už se ztrácel. Dlouho to muselo ležet na bezpečném místě anebo se o to někdo musel dobře starat. Můj obor to není, uctívám tuto práci. Podle toho, co jsem se dozvěděla tak kletba obsahovala něco jiného. Co jedině dokáže zvrátit láska. Geny, kolující v jeho žilách obsahuje zárodky Daana. První z jeho rodu. Už taky začínám chápat ty moje sny a už vím, odkud pochází ten jeho znak na zápěstí. Je to znak prokletých. Podle toho, co čtu, znamená, že dávné geny působí do dnes. A že je riziko, že se to může projevit v budoucnosti. Takže v této době. No paráda. A podmínky, zlomení kletby taky nejsou nejlepší. Ale to je asi jediné co mohu udělat.

Top List: Poctivě v pondělí

23. července 2012 v 16:57 | Lumieree |  Top list
Navstevnost z 16.7. - 22.7. 2012 je:
Pondeli: 3
Utery: 4
Streda: 7
Ctvrtek: 4
Patek: 1
Sobota: 3
Nedele: 3

Celkem: 25

No ale jo, jsem stím spokejná nedávám tomu velké naděje :)

Top List: No já vím a k tomu 4x :D

18. července 2012 v 17:12 | Lumieree |  Top list
Já vím staršně dlouho jsem to nepřidávala a teď to začnu přidávat poctivě :) Do jednoho dám to všechno co bylo :D :D No ale žádná sláva ani se není čemu divit.


Navstevnost z 18.6. - 24.6. 2012 je:
Pondeli: 3
Utery: 1
Streda: 3
Ctvrtek: 3
Patek: 4
Sobota: 3
Nedele: 5

Celkem: 22


Navstevnost z 25.6. - 1.7. 2012 je:
Pondeli: 3
Utery: 2
Streda: 5
Ctvrtek: 1
Patek: 9
Sobota: 2
Nedele: 2

Celkem: 24


Děkuji

17. července 2012 v 23:05 | Lumieree |  Sny E. Nightmare
Taaaaaaaaaaaaaaaak a je tu večer a já si vzpomněla na tuto kapitolku a věřte nebo ne. Stihla jsem to včas.. :) Tak vám přeji delší počtení ale i tak.Hlava mě třeští jako o závod. Nebo mám snad v ní střep? No tak to bych velice ráda věděla. Nepokouším se ani otevřít oči. Nechci vědět, kde jsem. Ale brala bych, můj tmavší pokoj a mojí měkkou postel. Nějakou měkkost cítím pod sebou. Sakra, kde to jsem? No tak dobrá. Musím ty oči otevřít. K mému zjištění se přidala ještě docela pěkná rána. Pokoj, jsem vůbec nepoznávala. Hopsá. Tak to je špatný. Já nevím, kde jsem. Na čele jsem si nahmatala obvaz. Chudák moje čelo a já jsem taky chudák. Budu tam mít určitě jizvu.

Do pokoje vběhla Ester a skočila mi kolem krku. "Ty moje zlatíčko. Jak jsem se o tebe bála." Vylétla mi bolest z čela, zase do týlu. Au. Takhle nikam nemohu. A vůbec, kolik je hodin? Já to chci vědět. "Jak ti je?" Její hlas byl zoufalí ale i šťastný, že mě vidí.

"Kde to jsem?" Rozhlížím se po pokoji. Nemohu najít nějaká vodítka, čí by to mohl jenom být. Anebo kde se vůbec nacházím. "Jo, jenom mě hrozně bolí hlava. Jinak jsem v pořádku." Dívá se mi do očí. Prsty se jí hrozně klepou, od toho se vyvíjí i to, že se klepe celá. No samozřejmě že štěstím. Připadá mi to jedno velké peklo. Nebo spíše průchozí pokoj před peklem. Nevymáčkla se, kde to vůbec jsem. Ale nakonec, to ze sebe vydolovala.

2 Kapitola

12. července 2012 v 19:50 | Lumieree |  Rodina Zabijáků
Taaaak je tu druhá slibovaná kapitolka této povídky. Tentokrát to je ze strany blonďaté dívky. Ukáže vám to, jak se chová se svým bratrem ve škole o přestávkách. A pak krátce ukáže jak se střílí ze zbraně a jak se uklidňuje.

PS: dopisovala jsem to před chvílí :DAhoj, mě asi znáte z vyprávění mého bratra. Nevím, zda vám řekl moje jméno ale to je jedno. Nebudu se věnovat tomu, co bylo ráno doma ale, to co jsem dělala ve škole a po ní. Ráda bych vám popsala jenom misi. Ale to by bylo jenom na dva až tři řádky. A vy určitě chcete ještě vědět, jak se přitom cítím, na co myslím. Nebo snad ne?

Já si myslím, že ano. Abych to zopakovala znova. Jsem přebornice na odstřelování. Naučila jsme se to spíše sama. Taky mi pomáhal jeden odstřelovač, který mi vysvětloval základy a hlavně se semnou bavil o každém druhu zbraně. Jo, a abych nezapomněla, ten člověk byl vojenského původu. Ale to je jenom menší detail.

Smůla

10. července 2012 v 14:26 | Lumieree |  Sny E. Nightmare
Taaaak a je tu Úterý 10.7. a já zase nesu novou kapitolku serie, který vychází v tento den od jejího začátku... Doufám, že se to i tato bude líbit. Je o mnoho kratší než ty předešlé a ty následující. Přeji hezké počtení toho co se nebohé Evelyn přihodí. :)Po dlouhé době jsem si vyšla do klubu. Samozřejmě že sama. Abych poznala nové lidi a další zkušenosti. Jenže ale někdy být sama taky není dobrý nápad. V poslední době, nemívám sny. Mám z toho špatný a to je už co říct. Asi si potřebuji buď od toho oddychnout anebo potřebuji najít jiné sny, které jsem ještě neměla a mít později budu. Ani nevím, kolem čeho se více točí. Jestli kolem Samuela, minulosti nebo toho znaku? Či něčeho jiného? To doopravdy nevím. Ne nechci na to myslet, připadám si jak postavy od spisovatelů, co píšou knihy o holkách či klucích co mají sny a jsou z toho špatný a zničený atd. Vůbec ale neví jaké to je peklo, jak to je těžké na psychiku. A když, už neslyšíte řev, naříkavé hlasy volající o pomoc, pláč a všechno kolem.

Moje smrt

8. července 2012 v 0:00 | Lumieree
Info: hmm
Autor: Lumieree
Poznámka: hmm

Ahoj, jak se máte? No doufám, že dobře. Ne tak, jako já osobně. Když sedíte u počítače klapete prsty o klávesnici a surfujete na netu. Tak začal můj poklidný život dostávat pomalý spád. Začal, jsem se věnovat psaní, tak jako někdo ostatní, který se potřebuje, ze svého života vypsat, to je jedno. Tomuto se nebudu vyjadřovat, já se ale vyjádřím k tomu co se stalo. Nebo by se mělo stát. Možná to vezmu z jiné strany a nebudu to vyprávět takto. Prostě, jako kdyby to bylo v přítomnosti. Aby jsme si to všechno dobře ujasnili.

Samuel a práce

3. července 2012 v 14:51 | Lumieree |  Sny E. Nightmare
Hola hola. Dneska je úterý a já přináším další kapitolku mojí nejoblíbenější povídky Evelyn, jakožto mojí favoritku :) No nyní vám přinesu kapitolku, kde se nečekaně setká Evelyn v doprovodu své nejmilovanější kamarádky Ester setká se Samuel. Poté ho možná ještě o něco požádá. No nebo spíše nabídne... :)Pozoruji taťku, jak sedí horlivě za počítačem a cvaká do klávesnice, jako by mu šlo o život. Nevnímá mě. Je opravdu vidět, že je zaneprázdněn. Neměla bych ho vyrušovat, ale stejnak mě baví ho pozorovat. V místnosti vládlo šeřivé světlo. Takové, které ničí zrak. Aby to nebyl táta. Světlo, počítače ho obklopovalo jako vlna. Rozcuchané vlasy, triko a tepláky. Měli o mnoho lepší efekt než kvádro nebo smoking. Kolem mne prošla babča s talířem a na něm voněli čerstvé domácí koláče. Rychle, jsem jeden z talíře ukradla a zakousla se. Konečně, že je ten víkend.

"Slečno Evelyn? Stále vás baví něco krást?" Babčin hlas byl přísnější. Vždycky, jsem jí z kuchyně něco kradla anebo jedla z hrnců, i když jsem neměla. Přeci jenom chutnám ne?

"Já jenom ochutnávám."