Smůla

10. července 2012 v 14:26 | Lumieree |  Sny E. Nightmare
Taaaak a je tu Úterý 10.7. a já zase nesu novou kapitolku serie, který vychází v tento den od jejího začátku... Doufám, že se to i tato bude líbit. Je o mnoho kratší než ty předešlé a ty následující. Přeji hezké počtení toho co se nebohé Evelyn přihodí. :)Po dlouhé době jsem si vyšla do klubu. Samozřejmě že sama. Abych poznala nové lidi a další zkušenosti. Jenže ale někdy být sama taky není dobrý nápad. V poslední době, nemívám sny. Mám z toho špatný a to je už co říct. Asi si potřebuji buď od toho oddychnout anebo potřebuji najít jiné sny, které jsem ještě neměla a mít později budu. Ani nevím, kolem čeho se více točí. Jestli kolem Samuela, minulosti nebo toho znaku? Či něčeho jiného? To doopravdy nevím. Ne nechci na to myslet, připadám si jak postavy od spisovatelů, co píšou knihy o holkách či klucích co mají sny a jsou z toho špatný a zničený atd. Vůbec ale neví jaké to je peklo, jak to je těžké na psychiku. A když, už neslyšíte řev, naříkavé hlasy volající o pomoc, pláč a všechno kolem.Konečně sedím na barových židličkách u baru a před sebou mám skleničku pití. Jo tak sama nevím, zdali to tu je povolené nebo ne. Nějako mi na tom nezáleží. Jde mi jen o to, abych vyplnila můj nebohý prázdný mozek. Tak to by na to mohlo pomoct. Nebojte se, v opilém stavu bych na motorku nevlezla. Vím, jak to dopadá, když si někdo opilí sedne na motorku. No není to krásný pohled, až když to leží na silnici nebo někde jinde. Je to odporný. Kolem mě se točí i docela pěkný kluk, ale nebyl to zaručeně můj typ. Vyhoupnul, své tělo na barovou židli. Otočil se mým směrem. "Co tady tak pěkná slečna dělá sama?" Už zase ta slečna, jsem ženská sakra. Ten chudák to ale neví. No což bylo by dobré mu odpovědět nebo snad ne?

"Ale, jen si provětrávám hlavu." Hledím na toho na toho mladíka. Je Anglické rysy a arogantní mluva mě přivádí do depresí. A to zatím promluvil pouhých pár slov. No sakra, semnou to je fakt už špatné. Zapomněla jsem říct, že je neděle a zítra mám jít do školy a já posedávám tady v noci a v neděli. Na zítra si hodím maroda, jo to bude to nejlepší. "Opravdu? Připadáte mi jako studentka. A ty tady v tuhle dobu a dneska nebývají."

"Tak já budu asi raritou." Pohled stáčím ke skleničce, opravdu je zajímavá. Ve skle jsou vyryté zajímavé znaky. Přijdou mě jako keltské. A ani bych se nedivila. Opravdu nádhera. "A co ty mládenče, tady děláš? Lovíš holky?"

"Dalo by se to tak říct." Fuj! Ať jde s tím arogantním přízvukem pryč. Ještě chvilku a jedna mu zůstane v obličeji. Já si naháním jen ty, co se mi zalíbí. No to snad ne. Nechci, aby moje myšlenky přistály zrovna u Samuela. Ležím na baru a čumím na skleničku. Stále cítím jeho přítomnost. "Vy stále žádného nemáte?"

"Ne nemám." Když jsi tak říkám, proč jsem mu neřekla, že mám. Tím by se všechno vyřešilo. Jo ale to by se ptal, kde ho mám a stejně by to zkoušel dál s věty typu jako. "to, že máš vztah, neznamená, že si nemůžeme užít." To ty holky, jsou tu tak naivní nebo co? Docela tohle místo mám ráda, ale tohle mu to sráží na kráse. A mě to vlastně může být jedno. Není to má starost. "To se ještě nikdo nenašel?"

"Jak vidíte tak asi ne." Ty všechny vypité skleničky mi začínají lézt na mozek. A to není dobrý. Ne není. Musím se sebrat a jít ven. Peníze, jsem odložila na bar a šla ven. Ten kluk mě pronásleduje, no a asi se ho nezbavím. A ještě s tím, že mi hlavou projíždí alkohol. No paráda, toto hezky začíná. Zraním se a bude to, ještě lepší. To už nikam popřípadě nezdrhnu. No skvělí. Takhle se nikam nedostanu. K mému štěstí se venku muselo rozlít. Chce se mi křičet a řvát. Hustý déšť mi rychle promáčí oblečení až na kost. Ani kapuce, přes hlavu mi nepomohla. Tohle musí být jenom sen. Tohle přeci není možný, aby se mi to stalo. Haprující osvětlení, mi nedávalo jistotu. Každou chvilku, mohla jedna lampa zhasnout a tím by vyvolala řetězovou reakci a já by byla doopravdy v prdeli. No tak to nesmím dopustit. I to, že jsem přidala do kroku, mě neoddalovalo od toho arogantního Angličana. Brala bych nějakého strážného anděla. A ještě k tomu, tuhle část neznám takže jsem ještě na hranější než dost. Ne, že bych se bála, tu jistotu tu nemám. Měla, jsem si sebou vzít alespoň Ester. Ta to tu zná. Holka, proč jsi tak pitomá. Nadávám si už sama sobě. Z kapsy jsem vytáhla mobil a hnedka hledala její číslo. Nejlepší řešení, které jsem mohla udělat.

Vyzvání to.

Super!

"Halo kdo je to?"

"Tady Eve. Potřebuji tak lehce pomoc. Já se asi ztratila a to není poprvé." Ať to je jenom pouhý sen. Ať se z toho probudím. Probuď se! Sakra tak otevři ty oči.

"Kde jsi?!" Její hlas vyletěl docela dost rychle. No a je to v tahu, ten kluk se zamnou, rozběhl. Mám kondičku, takže by to neměl být problém mu značně utéct. Asi to musel být hrozný poslech, když jsem jí funěla do telefonu.

"To sama nevím. A ještě k tomu mám za zadkem nějakého, chlápka co mě pronásleduje." Vrčím jí, už i do telefonu. "Promiň. Mizím." To bylo už jediné, co jsem jí řekla, než ten mobil jsem zaklapla a zdrhala. Rychle zabočím do tmavé uličky. To jsem si přidělala ještě víc starostí. A ani nevím, co začala Esterka dělat. To se jí nelíbilo. Už ten pod ton to naznačoval.

Letím k zemi. O co jsem to sakra zakopla. Pád jsem zbrzdila tak jak jsem nejlíp uměla. V noze, jsem ucítila křupnutí. A to pěkně zabolelo. Chci vykřiknout, nejde mi to. Mám v krku knedlík. Kroky, v rychlém tempu, spíše v běhu. Ne, on je tady. Vyškrábala jsem se na nohy a dala do kulhavého běhu. Na rychlosti mě to moc nepomáhalo. Chci nějakého anděla, co mi pomůže. Zabíhám do další uličky, k nejhoršímu se mi tentokrát sklouzne noha po mokrých kamenech a letím opět k zemi. Jen vím o tupé bolesti, která mi vyletěla z čela do týlu. Víc ani mák.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *NessinQa *NessinQa | Web | 10. července 2012 v 17:57 | Reagovat

užasný;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama