Říjen 2013

5 Kapitola

23. října 2013 v 15:54 | Lumieree |  The Vampire, his life and I 3
Tak a zase jsem tu s něčím dalším dílem. Ale tentokrát povídku která je pozastavená. Nebudu vám slibovat, že to bude vycházet pravidelně, protože to nedokáži. A aby jste se do toho celého příběhu zase dostaly, zda chcet či ne. Tak tady je předchozí 4. kapitola."Tak jak to vypadá? Víš něco nového?"
"Ne zatím ne, jen mi to přijde nesprávné, takhle podrazit svého šéfa."
"Mám ho po krk. Zkus ještě něco dostat, z té jeho holky." Muž se opírá o svoje auto a hledí na předním stojící Daphne, upravenou a připravenou jako vždy do školy, či do města na nákupy. "Sama jsi v průšvihu a já byl jediný, kdo se tě ujal. Tak udělej něco ty pro mě. A neboj se státní policie, už to ví a čekají jenom na naše postupy." Obejde auto a otevře dveře řidiče. Zmizí za černými skly a s duněním motoru jí tam nechá stát.
"Pokusím se." Promluvila do prázdna za autem.
Proboha, co jsem to udělala. Já jí nechtěla zradit, ale udělala jsem to. Bude mně nenávidět, budu pro ni bestii. Jednou hnusnou bestii, kdyby tam nešel Ref místo mě bylo by to tak lepší. Mohla by alespoň mě navštěvovat ve vězení a přitom tam sedí Ref a já za ním ani nemůžu. Já chci z toho zlého snu pryč. Chci zase zpátky svojí lásku a její přátelství. Tak pevné jako skála. Ale vidím, jak se mi to před očima úplně rozpadá. Klesla na kolena a litovala toho, co udělala. Sevřela prsty na rukou do pěstí a sebou vzala i ten prach a několik kamínků, ze země.
Ne udělám to jinak, všechno jim řeknu a přiznám se jim a přitom se vymyslí plán jak je odradit a toho, co se mě ujal poslat za mříže. A kdo ví vůbec, jestli tohle zvládnu. Už dneska jim to musím říct.


Wau :D

21. října 2013 v 20:12 | Lumieree |  Múdre slova Lumieree
A jsem tu zas :D Já vím, já vím. A velmi se omlouvám. Jsem prostě hnusná žena, která se nestará o blog. Tady nejde o to, že ten blog je pořád udržován. Spíše tento blog doopravdy slouží jenom k tomu aby se sem ukládaly myšlenky. Takže se omlouvám. Ale není to jenom toto, měla bych to vysvětlit.

Takže, já chodila do školy a měla jsem před zkouškami. A doopravdy jsem neměla čas a taky ani moc chuť, ale moje nadšení v něčem jiném vytvořil to, že se pojede nová povídka. Samozřejmě, že dodělám zbytek mých povídek. Ale až bude čas.


Co se týče požadovaných povídek, prosím prosím nejdříve se musím dostavit k těm mým a potom budu moct či jiný admin k povídkám... co jsi přejete vy, takže to bude klidně i trvat nějakou dobu. Děkuji za pochopení.