4 kapitola

21. listopadu 2013 v 16:35 | Lumieree |  Rodina Zabijáků
A je tu předposlední kapitolka, je to odfláknuté já vím, já vím :D :D ale nedá se nic dělat. :D ;) Ale i za takovým účelem to i přeci je... ;)
Jako každé ráno, i to které sem prožil se svou rodinou při snídani. Zda to byla vůbec dokonalá snídaně, jsem věděl, že mě bude něco čekat. Nejsem tak chladný jako moje manželka. Ale no což, je mým kladným protějškem celkově a toho si doopravdy vážím. Je to můj drahocenný poklad, který jen tak nedám. Nebudu opouštět něco, co je přeci drahocenné a čeho si většina mužů neváží. Když už někoho takového mají.
Mě čeká taky jedna mise, bude to docela zajímavá akce, před zraky mnoha lidí, to bude hodně zajímavé. Nebudu vám předem nic o tom říkat, je to prostě tajemství. Ano dneska venku je doopravdy nádherně. Co jsem dělal potom? Jejda cesta do práce s mojí milovanou taškou kde byla uložena má milovaná střelná zbraň pod tou hnusnou hromadou papírů. A ani vám nebudu vysvětlovat, kde pracuji, to by bylo velmi na dlouho.


Spíše bych vám měl vyprávět o mém úkolu. Můj úkol nebyl ani tak nějak složitý. Jen nevím, jak to teda urychlím, nebo zda to bude možné urychlit. A asi si myslím, že ani ne. Stejnak budu potřebovat pomoc někoho, kdo to umí s technikou. A taky jsem dostal, ne nebudu spolupracovat s mým synovcem ale s mým vlastním bratrem. Nikdy jsem nepochopil, proč to tak je. Ale v tomhle oboru, je jeden z nejlepších a v poslední době ho i předčí jeho vlastní prvorozený syn. Kam ten svět spěje, každá generace v tomto oboru pracuje a my se jen můžeme dívat, jak pomalu lidé mizí, ale další se i objevují. No dobrá, já Vás absolutně chápu. Pracovní den, proběhl dobře. Tak jak se má, mojí další zastávkou byl domov. Následně se ke mně přidala moje vlastní sestra, aby mi dělala ženský doprovod na popraviště. Zaujala místo mé manželky, a bylo i dobře, že si nejsme v ničem podobný. Možná tak jen ve vyjadřování a není se čemu divit, je druhá nejstarší hnedka po mně a její hnědá barva vlasů se nepodobá k té mé.
Taky tolik nesnášíte operu jako já? Počkat operu? Ne, už tu melu nesmysli, jdu na představení jedné mladé ženy, je to velmi výborná hráčka na housle. Ale i velmi dobrá intrikánka a hlavně pašuje všechny drogy jako na běžícím páse. A přitom ohrožuje, mojí práci, její práci a taktéž práci několika dalších lidí z této branže. Ne, že já bych v tom dělal, ale dělal jsem na mnoha podobných akcích, jako jsou drogy. Úkol zní jednoduše, zastřelit houslistku. Nejhorší je, že v každém vymezeném hledišti jsou kamery, pro případ nouze a mají i noční vidění. A to by mi doopravdy nepomohlo, proto potřebuji odborníka, přes tyto zkušenosti.
"Koho máme vůbec přiděleného?" Zvědavě se mě ptá má milovaná a krásná sestra. "Znáš Emili Kratěnskou? Tak přesně tu." Můj věnovaný výraz pro ni, už následně mluvil za vše. A výraz co mi byl oplatou, byl ďábelský, až jsem se jí poprvé právoplatně bál. Ale co nadělám, moje cesta míří do Národního divadla. Lístky v ruce, žena po boku, více než je zdrávo, ale i tak jak to má správně vypadat. A už jen tři hodiny počkat, dokud ta ženská nedohraje. Naštěstí, že jsem měl už i vyměřenou střelnou dráhu, kterou takto nádherně zařídila moje drahá sestra s bratrem. Díky nim je to o mnoho lepší.

***

"Joshi? Jsi připraven?" Odpovědi se mi dostalo hnedka, jen co jsem se optal. Samozřejmě jsem mluvil potichu v soukromém sektoru, ke konci té šaškárny. Jen, co jsem promluvil znova, vyřadil všechny kamery způsobem - fatal error. Při zvedání mé sestry, která lehce pohodila vlasy, s nuceným tleskáním doprovodila mojí střelu, vystřelenou zpod mé ho pláště, proletěla mezi jejími vlasy a kolem několika lidí, jedna malá svižná střela nadělá tolik rachotu. Kdybychom byly ve zpomalé scéně, tak vidíte, jak přesně pomalu tělo dopadá dolů, jak se kolem vás rozléhá udivení všechny lidí a pak samotná panika. To, přesně zahrála i moje milovaná sestra. Nevím, co udělal potom následně bratr, ale já se vydal se sestrou rychle ven, potom co vypukla panika. Než se samozřejmě stihla zavolat policie to už několik lidí bylo pryč z budovy a já s ní byl mezi těmi, co byly venku a rozutekly.
Nás jen čekalo auto a už klid domova, mohly jsme prohlásit, to že je úkol splněn. Kratěnová byla mrtvá a tím i ukončena jedna z velkých dodavatelů drog.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama