Prolog

1. listopadu 2013 v 11:35 | Lumieree |  Rodina Zabijáků
Toto je povídka, která byla v přípravě už nějakou dobu. Ale to není tak důležité, spíše jde jen o to, že jsem jí škudlila hodně dlouho a nyní jsem se k tomu dokopala. Prolog je kratičký a je jen úvodní. Takže za dva dny vyjede potom vyjede první kapitola.Před 30 lety se do sebe zamiloval jeden krásný pár. Dívka, která oplývala slušnými schopnosti se naučit všemu a mladík, co se nebál rány. Jejich život byl krásný ale utajovaný, co jeden před druhým něco tajil. Spíše největší tajemství měl mladík a jeho rodina. Dívka samozřejmě po několika měsících chozením s ním zjistila, kdo je doopravdy zač on i jeho rodina. Nevěděla, jak se k tomu má postavit, hodně se trápila a nevěděla, jak by měla postupovat. Ale zůstala s mladíkem už svůj celý život.


Po svatbě, kterou měli po dvou letech. Začala se učit, ohledně bojů a podobným věcem kolem toho. Netrvalo dlouho a narodily se jim děti. Dvojčata holka a kluk, sobě si podobný ale jen s tím, že dívenka podělila vlastnosti po otci a syn po matce. Matka je dobrá v nožích a strategii, otec je dobrý střelec se všemi potřebnými zbraněmi. Jako jsou odstřelovači, či proti tankové zbraně. Jak se říká se vším všudy. Už dávno z toho byl rodinný podnik. Babička s dědečkem, už jednou mafiáni byly a jejich děti se k tomu připletly taky. Rodinný podnik se rozrostl právě o děti syna. A tím to všechno začalo.

Kdysi dávno žila jedna rodina - Ne ještě žije. Co jsem blázen? Za mnoha horami, lesy a řekami - no hovno hnedka vaši sousedi. Byla mírumilovná rodina - dobrý vtip, která měla krásný život - jo možná má jenom když splní svůj úkol. Nebo když vám vyvrtá kulkou do hlavy díru a váš mozek se rozprskne jako jablko, které prostřelíte. A vůbec? Jak to v té rodině vlastně chodí? No to byste chtěly vědět co? Tak dobrá, já vám to řeknu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama