Epilog

6. prosince 2013 v 20:58 | Lumieree |  Rodina Zabijáků
A konečný epilog, jenom povrchně a rychle zkráceno žádné caviky s tím ... :)A jak to všechno skončilo? Nechtěj tě ani vědět. No dobrá já vám to tedy řeknu, nebudu vám vyprávět žádné lživé historky ale samotnou pravdu, která se kupodivu liší od pravd jiných a vyřešených případů policií.
A ano ten jed, byla špatná volba, ale to by následně znamenalo, že matka na tom bude nejhůře a vyšla z toho nejlépe. Zahrát jenom všechno do autu, bylo pro ni jako hrát šachy, u kterých nikdy nepřemýšlela. A toto postavení si vytvořila vcelku rychle a jednoduše. Ne, není to nijak špatné akorát velmi dobré, aby všechno ustála a nešla před soud a místo ní posadily někoho jiného. Dcera? No ta byla z obliga už jen, co vystřelila akorát, jen tam po sobě nechala několik vlasů. Ale na té střeše jich našli mnoho jiných. A předtím než chtěly brát vzorky na střelný prach ze všech jejich rukavic, či jenom rukou. Starých se zbavila tím, že je hodila do žíraviny, aby se jich nejlépe zbavila.


Takto bych mohla pokračovat i u syna s otcem, ale tam to je jasné jejich provedená práce a výsledky, taktéž dobře a účinně. Spíše bych Vám měla říct jiný konec a to jejich dobrý konec. A málem bych zapomněla, otec prokázal službu státním službám, že Kratinovou zabil a tím zhatil další obchod s drogami.

Taky byste si rádi užívaly sluníčka a moře na rozpáleném písku někde na dovolené. Jen by mě zajímalo, kde na ty prachy přišly, aby mohly si zaplatit cestu do Karibiku, jak jen někdo luskne? A asi už dobře víte kde! Přeci jejich odměna za vraždu několika lidí. Syn se tam otáčí za mladými děvčaty, jako kohout po flusu, dcera si užívá opalování na horkém slunci a rodiče si užívají volna, které jim je dopřáno, a samy chodí po okolí a užívají si krás Karibiku. V tomto období na ně bylo vzneseno několik obvinění, ale to je nijak netrápilo, za dalších pár dní je zase stáhly, pro nedostatek důkazů, nebo že důkazy nemohly být prokázány. Jednou se jim jejich složky ztratily při administrativě a po dalším pokusu je obvinit shořely v archivech soudu. Takto tam zůstaly, několik týdnů dalo by se to přepočítat na tři krásné měsíce, pod sluncem, u moře a v příjemném letním vánku.
Kdo by jen nemohl odolat, těmto způsobům. A jedno poučení z toho možná plyne. Jak pro koho, přeci jen pokud nejste nájemní vrazi, dejte si pozor, koho zabíjíte a jak zabíjíte.

PS: Poslední dva řádky - dělám si jenom legraci. Nikdo není nájemný vrah a já nemám co do tohoto řemesla povídat a žádné poučení z toho neplyne.

Jejich kariéra skončila dnem, kdy už byly staršího věku, a nebyly toto řemeslo schopni produkovat dál. Mládež nebyla vůbec pozadu, tak jak to vedly jejich rodiče. Tak i oni vedli budoucí generaci nájemných vrahů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama